ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

ESET HOME hesabını kullanma

Etkinleştirilen tüm ESET lisanslarınızı ve cihazlarınızı görüntülemek ve yönetmek için cihazınızı ESET HOME hesabına bağlayın. Lisansınızı yenileyebilir, yükseltebilir veya uzatabilir ve önemli lisans ayrıntılarını görüntüleyebilirsiniz. ESET HOME yönetim portalında veya mobil uygulamada farklı lisanslar ekleyebilir, ürünleri cihazlarınıza indirebilir, ürün güvenlik durumunu kontrol edebilir veya lisansları e-posta üzerinden paylaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için ESET HOME Online Yardım'ı ziyaret edin.

BEGINNER_MYESET

Etkinleştirme yöntemi olarak veya yükleme sırasında ESET HOME hesabına bağlanırken ESET HOME hesabını kullan'ı seçtikten sonra:

1.ESET HOME hesabınıza giriş yapın.


note

ESET HOME hesabınız yoksa kaydolmak için Hesap oluştur'u tıklayın veya ESET HOME Online Yardım bölümündeki talimatlara bakın.

Parolanızı unuttuysanız Parolamı unuttum seçeneğini tıklayın ve ekrandaki adımları uygulayın veya ESET HOME Online Yardım bölümüne bakın.

2.Tüm ESET HOME hizmetlerinde kullanılacak olan cihazınız için bir Cihaz adı belirleyip Devam'ı tıklayın.

3.Etkinleştirme için bir lisans seçin veya yeni bir lisans ekleyin. ESET Internet Security ürününü etkinleştirmek için Devam'ı tıklayın.