ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Sistem konfigürasyon verilerini gönder

ESET, mümkün olduğu kadar çabuk ve doğru bir şekilde destek sağlamak amacıyla ESET Internet Security yapılandırması hakkındaki bilgilere, ayrıntılı sistem bilgilerine ve çalışan işlemler (ESET SysInspector günlük dosyası) ile kayıt defteri verilerine ihtiyaç duyar. ESET bu verileri yalnızca müşteriye teknik destek sağlamak amacıyla kullanır.

Web formunu gönderdiğinizde sistem yapılandırma verileriniz ESET'e iletilir. Bu süreç için bu işlemin hatırlanmasını istiyorsanız Bu bilgileri her zaman gönder'i seçin. Web formunu herhangi bir veri göndermeden, Verileri gönderme'yi tıklayın ve devam edin.

Sistem yapılandırma verilerinin gönderilmesini Gelişmiş ayarlar > Araçlar > Tanılamalar > Teknik destek bölümünde yapılandırabilirsiniz.


note

Sistem yapılandırma verilerini göndermeye karar verdiyseniz web formunu doldurmanız ve göndermeniz gerekir. Aksi takdirde, biletiniz oluşturulmaz ve sistem yapılandırma verileriniz kaybolur. Sistem yapılandırma verileri gönderilemiyorsa web formunu doldurun ve Teknik Destek'ten gelecek talimatları bekleyin.