ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

ESET PROTECT aracında yeni bir ESET MSP Administrator kullanıcısı oluşturma

ESET PROTECT Web Konsolu için yeni bir kullanıcı oluşturmak üzere öncelikle bu kullanıcının ESET MSP Administrator'da (EMA 2) oluşturulması gerekir. Kullanıcı ekleme ile ilgili adım adım açıklamalı kılavuz için EMA 2 Online yardım'a bakın. MSP müşteri oluşturma sırasında veya aşağıdaki adımları takip ederek yeni kullanıcı ekleyebilirsiniz.

EMA 2'de ve Online yardımda kullanıcı izinlerinin EMA 2'de ve ESET PROTECT ürününde nasıl çalıştığını görün.

ESET PROTECT Örneğinin nasıl oluşturulduğu ile ilgili adım adım açıklamalı kılavuza bakın.

1.Web Konsolu'nu açın.

2.Kullanıcılar'a gidin.

cloud_add_users_7

3.Hesap tanımlayıcı alanının yanındaki Seç'i tıklayın ve ESET PROTECT ürününde etkinleştirmek istediğiniz kullanıcıyı seçin.

4.Kullanıcıya yeni veya mevcut etiketler ekleyebilirsiniz.

5.Ana grup alanının yanındaki Seç'i tıklayın. Ana grup, kullanıcı tarafından oluşturulan nesnelerin varsayılan olarak depolandığı statik gruptur.

6.İzin Kümeleri'ni tıklayın.

cloud_add_users_10

7.Yeni kullanıcı için bir izin kümesi seçin. İzin kümesi, kullanıcının erişim haklarını belirler. Her izin kümesi, kullanıcıya belirli bir statik grup veya gruplar üzerinden kullanıcı hakları verir. Gruplar her izin kümesinde tanımlanır. Bir kullanıcı bir veya birden çok kümeye atanabilir. Sunulan izin kümelerinden birini seçebilir veya yeni bir izin kümesi oluşturabilirsiniz.


important

Ana grup için izin kümesi

Kullanıcı için seçtiğiniz ana gruba izin kümeleri ekleyin. Ana gruba erişim hakları olmadan kullanıcı, ana gruptaki nesnelere erişemez veya bu grupta nesne oluşturamaz.

8.Değişiklikleri kaydetmek için Bitir'i tıklayın.

Yeni kullanıcı artık EMA 2 kimlik bilgilerini kullanarak ESET PROTECT Web Konsolu'na giriş yapabilir.