ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

ESET PROTECT Uygulamasına giriş

ESET PROTECT Ürününe hoş geldiniz. ESET PROTECT, ağa bağlı ortamdaki iş istasyonlarında ve sunucularda bulunan ESET ürünlerini 50.000 cihaza kadar tek bir merkezi konumdan yönetmenize olanak sağlar. ESET PROTECT Web Konsolu'nu kullanarak ESET çözümlerini dağıtabilir, görevleri yönetebilir, güvenlik ilkelerini uygulayabilir, sistem durumunu izleyebilir ve uzak bilgisayardaki sorunlara veya tehditlere hızlıca yanıt verebilirsiniz.


note

ESET teknolojileri ve bu teknolojilerin koruma sağladığı tespit/saldırı türleri hakkında daha fazla bilgi için ESET Sözlüğü'ne bakın.

ESET PROTECT Ürününü kullanmaya başlamak için ESET PROTECT ürününe giriş bölümüne bakın.


important

Aşağıdaki ESET kurumsal güvenlik çözümleri yeniden adlandırıldı:

Önceki adı:

Yeni ad

Sürümde yeniden adlandırılan:

ESET PROTECT

ESET PROTECT On-Prem

11.0

ESET PROTECT Cloud

ESET PROTECT

5.0

ESET Inspect

ESET Inspect On-Prem

2.0

ESET Inspect Cloud

ESET Inspect

 

ESET PROTECT şu bileşenleri içerir:

Hizmet olarak ESET PROTECT

ESET PROTECT Web Konsolu

Web konsolu ESET PROTECT veri tabanında depolanan verileri yorumlar. Çok büyük miktardaki verileri net kontrol panelleri ve raporlar halinde görüntülemesinin yanı sıra ilkeleri uygular ve görevleri Agent'larda ve diğer ESET uygulamalarında yürütür.

Live Installer

ESET Management Agent'ı ve bir kurumsal uç nokta ürün seçeneğini basitleştirilmiş ve kullanımı kolay bir paket halinde sunan küçük bir uygulamadır.

ESET Management Agent grafik kullanıcı arabirimi olmayan, bağlı istemcilerde ESET PROTECT komutlarını yürüten küçük bir uygulamadır. Bu uygulama, ESET uygulamalarından alınan günlükleri toplar, ilkeleri aktarırı ve uygular ve yazılım dağıtımı, genel bilgisayar izleme gibi diğer geçerli görevleri çalıştırır.

Bir agent ve bir güvenlik ürünü içeren, doğru bulut örneğine otomatik olarak bağlanan ve kullanıcı tarafından minimum düzeyde işlem gerektirecek şekilde kendisini geçerli bir lisansla etkinleştiren basitleştirilmiş bir yükleyici biçiminde sunulan kolayca indirilebilir, önceden yapılandırılmış bir pakettir. Yükleyici doğru platformu belirler ve uygun güvenlik ürünü paketini indirir.

Agent, bir istemci bilgisayardaki ESET Security ürünü ile ESET PROTECT arasındaki iletişimin tamamını sağlayan küçük bir uygulamadır.

ESET Güvenlik Ürünleri

ESET Security ürünleri istemci bilgisayarları ve sunucuları tehditlere karşı korur.

ESET PROTECT, aşağıdaki ESET Security Ürünleri'ni destekler.

ESET Business Account

Kurumsal müşteriler için merkezi giriş noktası veya ESET PROTECT ürünü için kimlik sağlayıcı.

Kurumsal müşteriler için, lisanslarını ve etkin hizmetlerini görüntülemenin yanı sıra kullanıcı yönetimi vs. gibi işlemleri de yürütmek üzere tek oturum olarak hizmet verir.

ESET Business Account ESET PROTECT örneğini etkinleştirmek için gereklidir.

Daha fazla bilgi için ESET Business Account Online Yardım'a bakın.

ESET MSP Administrator 2

ESET MSP iş ortakları için bir lisans yönetimi sistemi.

Daha fazla bilgi için ESET MSP Administrator 2 Online Yardım'a bakın.

ESET Remote Deployment Tool

Live Installer Aracını ağa uzaktan dağıtabilen bir araçtır

Ağı uzaktan eşleştirme ve AD ile senkronize etme ya da ürünün dağıtılacağı hedeflerin içe aktarımını destekleme becerisine sahiptir.

ESET Bridge (HTTP Proxy'si) –Proxy hizmeti olarak ESET PROTECT ile birlikte ESET Bridge kullanabilir ve şunları yapabilirsiniz:

İndirme ve önbelleğe alma: ESET PROTECT tarafından gönderilen ESET modül güncellemeleri, yükleme ve güncelleme paketleri (ESET Endpoint Security MSI yükleyici), ESET güvenlik ürünü güncellemeleri (bileşen ve ürün güncellemeleri), ESET LiveGuard sonuçları.

İletişimi ESET Management Agent’lardan ESET PROTECT Server'a yönlendirin.

ESET Active Directory Scanner - Active Directory bilgisayarlarını ve kullanıcıları ESET PROTECT Web Konsolu ile senkronize edin.

ESET Cloud Mobile Device Management (Cloud MDM), Android ve iOS mobil cihaz yönetimi ve mobil güvenlik yönetimi sağlar.

 

Aşağıdaki şema basitleştirilmiş ESET PROTECT mimarisini göstermektedir:

cloud_scheme