ESET Password Manager

Password Manager je součást produktu ESET Smart Security Premium. Password Manager je správce hesel, který chrání hesla a další data a pamatuje si je za vás. Předností Password Manager je funkce pro automatické vyplňování formulářů.

Jak začít používat Password Manager

1.Spusťte si Password Manager.

2.Importujte si nebo vytvořte nové identity a účty.

3.Seznamte se s jednotlivými nastaveními.


note

Poznámka

Nejčastější otázky a řešení problémů v ESET Password Manager (článek nemusí být dostupný ve všech jazycích).

Funkce a přednosti

Silná hesla

Generátor hesel, který program obsahuje, vám pomůže s vytvořením silných nepředvídatelných hesel. Vaše nové přihlašovací údaje budou automaticky ukládány při vytváření nových účtů.

Automatické přihlašování na webových stránkách a do aplikací

Password Manager spolupracuje s velkým množstvím webových prohlížečů a aplikací. Jedním kliknutím můžete spustit aplikaci / webovou stránku a rovnou se do ní přihlásit.

Multiplatformnost

Password Manager je dostupný na všech nejrozšířenějších platformáchWindows, macOS, iOS a Android.

Integrace do prohlížečů a import

Password Manager podporuje všechny běžné prohlížeče. Přihlašovací údaje a identity dokáže importovat z jejich úložiště hesel.

Bezpečnostní přehled

Upozornění na slabá hesla jsou zobrazena na jednom místě, takže s přehledem víte, u kterých aplikací nebo účtů máte použito slabé heslo a v rámci vyšší bezpečnosti byste jej měli změnit.

Secure Me

Umožňuje vzdálené odhlášení z účtů. Během několika sekund zároveň vymažete historii prohlížení, soubory cookies a vzdáleně zavřete karty prohlížeče. Jak to funguje, se podívejte do kapitoly Secure Me.

Dvoufaktorové ověření

Zvyšte zabezpečení svých dat zapnutím dvoufaktorového ověření (2FA).

Automatické přihlášení

Pokud chcete zůstat přihlášení po delší dobu (po výběru možnosti Pamatovat si mě v přihlašovacím okně), Password Manager vás při dalším přístupu automaticky přihlásí.