ESET Password Manager

Password Manager je součást produktu ESET Smart Security Premium. Jedná se správce hesel, který chrání a pamatuje si hesla za vás, a automaticky je doplňuje na webových stránkách a v aplikacích. Přihlašovací údaje ukládá do bezpečného a šifrovaného úložiště, které je chráněno hlavním heslem – to jediné si musíte pamatovat. Zároveň také obsahuje funkci pro vyplňování formulářů, čímž šetří váš čas.

Jak začít používat Password Manager

1.Spusťte si Password Manager.

2.Importujte si nebo vytvořte nové identity a účty.

3.Seznamte se s jednotlivými nastaveními.

note

Poznámka

Nejčastější otázky a řešení problémů v ESET Password Manager (dostupné v angličtině a několika cizích jazycích).

Funkce a přednosti

Silná hesla

Generátor hesel, který program obsahuje, vám pomůže s vytvořením silných nepředvídatelných hesel. Vaše nové přihlašovací údaje budou automaticky ukládány při vytváření nových účtů.

Automatické přihlašování na webových stránkách a do aplikací

Password Manager spolupracuje velkým množstvím webových prohlížečů a aplikací. Jedním kliknutím můžete spustit aplikaci/webovou stránku a rovnou se do ní přihlásit.

Multiplatformnost

Password Manager je dostupný na všech nejrozšířenějších platformáchWindows, macOS, iOS a Android.

Integrace do prohlížečů a import

Password Manager podporuje všechny nejrozšířenější prohlížeče. Z těchto prohlížečů a dalších správců hesel dokáže přihlašovací údaje a identity importovat.

Bezpečnostní přehled

V této části vás aplikace upozorní na účty, u kterých máte použito slabé heslo a měli byste jej pro zvýšení bezpečnosti změnit.

Secure Me

Umožňuje vzdálené odhlášení z účtů. Během několika sekund zároveň vymažete historii prohlížení, soubory cookies a vzdáleně zavřete karty prohlížeče. Jak to funguje, se podívejte do kapitoly Secure Me.

Dvoufaktorové ověření

Zvyšte zabezpečení svých dat zapnutím dvoufaktorového ověření (2FA).

Automatické přihlášení

Pokud chcete zůstat přihlášení po delší dobu (po výběru možnosti Pamatovat si mě v přihlašovacím okně), Password Manager vás při dalším přístupu automaticky přihlásí.