ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Úvod k ESET Password Manager

Funkce Password Manager je k dispozici na základě zakoupeného předplatného. Password Manager chrání a ukládá vaše hesla a osobní údaje. Password Manager obsahuje také funkci pro ukládání osobních údajů (identit), která šetří váš čas automatickým a přesným vyplňováním webových formulářů.

Jak začít používat Password Manager

1.Spusťte si Password Manager.

2.Importujte si nebo vytvořte nové identity a účty.

3.Seznamte se s jednotlivými nastaveními.


note

Nejčastější otázky a řešení problémů v ESET Password Manager (článek nemusí být dostupný ve všech jazycích).

Funkce a přednosti

Silná hesla

Generátor hesel, který program obsahuje, vám pomůže s vytvořením silných nepředvídatelných hesel. Vaše nové přihlašovací údaje budou automaticky ukládány při vytváření nových účtů.

Automatické přihlašování na webových stránkách a do aplikací

Password Manager spolupracuje s velkým množstvím webových prohlížečů a aplikací. Jedním kliknutím můžete spustit webovou stránku a rovnou se do ní přihlásit.

Multiplatformní použití

Password Manager je dostupný na všech nejrozšířenějších platformách – Windows, macOS, iOS a Android.

Integrace do prohlížečů a import

Password Manager podporuje všechny běžné prohlížeče. Přihlašovací údaje a identity dokáže importovat z jejich úložiště hesel.

Bezpečnostní přehled

Upozornění na slabá hesla jsou zobrazena na jednom místě, takže s přehledem víte, u kterých aplikací nebo účtů máte použito slabé heslo a v rámci vyšší bezpečnosti byste jej měli změnit.

Secure Me

Umožňuje vzdálené odhlášení z účtů. Během několika sekund zároveň vymažete historii prohlížení, soubory cookies a vzdáleně zavřete karty prohlížeče. Jak to funguje, se podívejte do kapitoly Secure Me.

Dvoufázové ověření

Zvyšte zabezpečení svých dat zapnutím dvoufázového ověření (2FA).

Automatické přihlášení

Pokud chcete zůstat přihlášení po delší dobu (po výběru možnosti Pamatovat si mě v přihlašovacím okně), automaticky budete mít přístup do úložiště Password Manager, aniž byste museli opětovně zadávat heslo, dokud se ručně neodhlásíte nebo nenastavíte zámek při nečinnosti.