ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Yenilikler

ESET Mail Security'deki yeni özellikler ve iyileştirmeler:

Koruma istatistikleri raporları, tespit edilen dosya türleri ve uzantıları hakkında bilgiler içerir ve artık .CSV dosyası olarak gönderilebilir.

Microsoft 365 İsteğe bağlı tarama, EWS'in kullanımdan kaldırılmasına hazırlık olarak Graph API'sini kullanacak şekilde yeniden düzenlenmiştir.

Güvenlik Açığı ve Yama Yönetimi - ESET PROTECT, güvenlik risklerine karşı savunmasız olabilecek yüklü yazılımları tespit etmek için sunucunuzda ESET Mail Security ile rutin bir tarama çalıştırabileceğiniz bir özellik sağlar. Yama yönetimi, sistemlerin ve uygulamaların bilinen güvenlik açıklarına ve kötüye kullanımlara karşı güvende olmasını sağlamaya yardımcı olur. Gerçek yama manueldir ve yamanın ne zaman gerçekleşeceği konusunda size tam kontrol sağlar.

ESET PROTECT HUB Destek.

Rastgele kimlik bilgilerinin kullanılmasıyla gerçekleştirilen otomatik dışlamalar.

Homoglifler artık kimlik avı tespiti için değerlendiriliyor.

Kural e-posta bildirimleri artık orijinal alıcılara gönderilebilir (E-posta bildirimi gönder kuralı eylemi).

ESET Cluster - Küme sihirbazı, tek tek düğümlerde ürün etkinleştirmenin sonucu hakkında bilgi verir. ESET Cluster ile ilgili iyileştirmeleri günlüğe kaydetme ve esas olarak netliği artırmak için düğümlerden gelen geri bildirimler.

eShell.CSV desteği - eShell aracının günlükleri doğrudan bir .CSV dosyasına kaydetmesine olanak tanır. Bu işlevsellik artık birden çok sunucudan düzenli olarak daha verimli bir şekilde ve eShell aracındaki çıktıları manuel olarak yeniden biçimlendirmeye gerek kalmadan toplamanıza olanak tanıyacak.

Diğer küçük iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri.

ESET Mail Security için ayrıntılı değişiklik günlüklerine bakın.