ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Microsoft 365 posta kutusu taraması

ESET Mail Security, Microsoft 365 karma ortamları için tarama işlevi sunar. Bu işlev yalnızca karma Exchange ortamınız varsa (bina içi ve bulutta) ESET Mail Security aracında kullanılabilir ve görünür. Exchange Online üzerinden veya bina içi kuruluş üzerinden her iki yönlendirme senaryosu da desteklenir. Daha fazla bilgi için Exchange karma dağıtımlarında yönlendirmeyi aktarma bölümüne bakın.

Bu özelliği etkinleştirmek için ESET Mail Security tarayıcısını kaydedin.

Microsoft 365 uzak posta kutularını ve Genel klasörleri, geleneksel İsteğe bağlı posta kutusu veri tabanı taraması'nda olduğu gibi tarayabilirsiniz.

off365_target

Büyük ortamlarda tam e-posta veri tabanı taraması çalıştırmak, istenmeyen sistem yüküne neden olabilir. Bu sorunu önlemek için belirli veri tabanları veya posta kutularında tarama yürütebilirsiniz. Sistem etkisini en düşük düzeye indirmek için pencerenin üst tarafındaki zaman filtresini kullanın. Örneğin, Tüm iletileri tara seçeneğini kullanmak yerine Son haftada değiştirilen iletileri tara seçeneğini belirleyebilirsiniz.

Microsoft 365'i yapılandırmanızı öneririz. F5 tuşuna basın ve Sunucu > İsteğe bağlı posta kutusu veri tabanı taraması'nı tıklayın. Ayrıca, Veri tabanı taraması hesap ayrıntıları bölümüne bakın.

Office 365 posta kutusu taramasının etkinliğini görmek için Günlük dosyaları > Posta kutusu veri tabanı taraması bölümüne bakın.