ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Příručka pro vzdáleně spravované produkty

ESET Endpoint Security a další produkty ESET určené pro ochranu firemních zařízení (stanic, serverů i mobilních zařízeních) je možné spravovat z jednoho centrálního místa v síti. Administrátoři, kteří spravují více než 10 klientských stanic by měli zvážit instalaci ESET nástroje pro vzdálenou správu, prostřednictvím kterého mohou nasazovat ESET produkty, spouštět úlohy, vynutit bezpečnostní politiky, monitorovat stav produktu a rychle reagovat na nově vniklé problémy nebo hrozby.

ESET nástroje pro vzdálenou správu

ESET Endpoint Security můžete vzdáleně spravovat prostřednictvím ESET PROTECT nebo ESET PROTECT Cloud.

  • ESET HUB – centrální brána k jednotné bezpečnostní platformě ESET PROTECT. Poskytuje centralizovanou správu identit, předplatného a uživatelů pro všechny moduly platformy ESET. Návod k aktivaci ESET PROTECT naleznete v kapitole Správa licencí. ESET HUB zcela nahradí ESET Business Account a ESET MSP Administrator.

Další bezpečnostní produkty

  • ESET Inspect – je komplexní Endpoint Detection and Response (EDR) systém, který nabízí následující funkce: detekce incidentů, správu incidentu a reakce na ně, sběr dat, indikaci na kompromitaci systémů, detekci anomálií, detekci chování a poručení firemní politiky.
  • ESET Endpoint Encryption – je komplexní bezpečnostní aplikace navržená tak, aby chránila vaše uložená i přenášená data. Pomocí ESET Endpoint Encryption můžete šifrovat soubory, složky a e-maily nebo vytvářet šifrované virtuální disky, komprimovat archivy a bezpečné odstraňovat soubory.

Nástroje třetích stran pro vzdálenou správu

Osvědčené postupy

Jak na to