ESET Online pomocník

Vyhľadať Slovenčina
Vyberte kapitolu

Inštalácia

Existuje niekoľko spôsobov, ako nainštalovať ESET Endpoint Antivirus na klientsku pracovnú stanicu za predpokladu, že nenasadzujete ESET Endpoint Antivirus na klientske pracovné stanice vzdialene prostredníctvom nástroja ESET PROTECT On-Prem alebo ESET PROTECT.


note

Ak chcete prejsť z produktu ESET Endpoint Antivirus na ESET Endpoint Security, môžete spustiť inštalátor ESET Endpoint Security s už nainštalovaným produktom ESET Endpoint Antivirus. Musíte si však nainštalovať rovnakú alebo novšiu verziu.

Metóda

Účel

Odkaz na stiahnutie

Inštalácia s použitím nástroja ESET AV Remover

ESET AV Remover je nástroj, ktorý vám pred pokračovaním v inštalácii pomôže odstrániť takmer akýkoľvek antivírusový softvér, ktorý už bol nainštalovaný vo vašom systéme.

Stiahnuť 64‑bitovú verziu
Stiahnuť 32‑bitovú verziu

Inštalácia (.exe)

Inštalácia bez použitia nástroja ESET AV Remover.

Stiahnuť 64‑bitovú verziu
Stiahnuť 32‑bitovú verziu

Inštalácia (.msi)

V podnikovom prostredí je inštalátor .msi preferovaným inštalačným balíkom. Je to najmä z dôvodu offline a vzdialených nasadení, ktoré sú vykonávané pomocou rôznych nástrojov, ako je napr. ESET PROTECT On-Prem.

Stiahnuť 64‑bitovú verziu
Stiahnuť 32‑bitovú verziu

Inštalácia cez príkazový riadok

ESET Endpoint Antivirus je možné nainštalovať lokálne pomocou príkazového riadka alebo vzdialene prostredníctvom klientskej úlohy z konzoly ESET PROTECT On-Prem.

N/A

Nasadenie pomocou GPO alebo SCCM

Na nasadenie ESET Management Agenta a ESET Endpoint Antivirus na klientske pracovné stanice sú použité nástroje určené na správu, ako napr. GPO alebo SCCM.

N/A

Nasadenie pomocou RMM nástrojov

ESET DEM pluginy pre nástroj na vzdialenú správu a monitorovanie (RMM) vám umožňujú nasadiť ESET Endpoint Antivirus na klientske pracovné stanice.

N/A

ESET Endpoint Antivirus je k dispozícii vo viac ako 30 jazykoch.