Stažení offline/klasického licenčního souboru

Pokud si chcete stáhnout offline nebo klasický licenční soubor a použít jej pro offline aktivaci produktu nebo aktivaci starších produktů vyžadujících uživatelské jméno a heslo, aktivujte nejprve tuto možnost v Nastavení, a dále postupujte podle níže uvedených kroků.

important

Správné použití offline a klasického licenčního souboru

Offline licenční soubor je určen výhradně pro aktivaci stanic, které nemají konektivitu do internetu.

Klasický licenční soubor může být použit na zařízeních, které se připojují k internetu.

Stažení offline licenčního souboru

1.Přejděte na záložku Licence, klikněte na konkrétní licenci a z kontextového menu vyberte možnost Vytvořit offline licenční soubory.

eba_downloading_offline_license_0

note

Licence na bundle

Pokud jste do ESET Business Account přidali licenci, která představuje bundle, kliknutím na ikonu icon_expand_license_bundle ve sloupci Produkt si zobrazte seznam produktů, které prostřednictvím ní můžete aktivovat.

2.Vyberte požadovaný Produkt, zadejte Počet zařízení, které budete aktivovat offline, dále si zvolte název soubor (tento název se zobrazí v seznamu vygenerovaných offline licenčních souborů) a klikněte na tlačítko Generovat.
 
Pokud chcete pouze bezpečnostní produkt ESET aktivovat offline způsobem, ale stanice je připojena k internetu a následně si bude aktualizace stahovat z aktualizačních serverů ESET, zaškrtněte možnost Zahrnout uživatelské jméno a heslo. V opačném případě budete schopni aktualizovat stanici výhradně z vašeho lokálního mirroru.
 
Pokud chcete tento offline licenční soubor použít pro vzdálenou aktivaci, zaškrtněte možnost Povolit správu prostřednictvím ESET konzole pro vzdálenou správu. Následně budete vyzváni k vložení tokenu ESET konzole pro vzdálenou správu. Pro získání tokenu postupuje podle kroků uvedených v online příručce ESET Security Management Center. Až jej získáte, poznamenejte si jej, vraťte se zpět do portálu ESET Business Account a zadejte jej do pole token ESET konzole pro vzdálenou správu.
eba_downloading_offline_license_1

3.Nyní se vygeneruje nový offline licenční soubor. Počet vygenerovaných offline souborů se zobrazí vedle počítadla licence. O vámi definované množství jednotek v offline souboru se poníží velikost licence jejíž část nebyla dosud přiřazena žádné lokalitě. Klikněte znovu na licenci a vyberte možnost Zobrazit detaily.

4.Klikněte na Offline licenční soubory, vyberte vygenerovaný offline soubor a klikněte na Stáhnout.

eba_downloading_offline_license_2.1

 

Pokud máte vygenerováno více offline licenčních souborů, pomocí zaškrtávacích polí je můžete vybrat a kliknutím na tlačítko Akce > Stáhnout si je hromadně stáhnout.
   

eba_downloading_offline_license_2.2

Stažení klasického licenčního souboru

1.Přejděte na záložku Licence, klikněte na konkrétní licenci a z kontextového menu vyberte možnost Stáhnout klasický licenční soubor.

2.Zobrazené údaje si poznamenejte. Pro zobrazení hesla klikněte na možnost Zobrazit. Soubor si stáhněte kliknutím na Stáhnout.
eba_downloading_legacy_license_1