Stažení offline/klasického licenčního souboru

Pokud si chcete stáhnout offline nebo klasický licenční soubor a použít jej pro offline aktivaci produktu nebo aktivaci starších produktů vyžadujících uživatelské jméno a heslo, aktivujte nejprve tuto možnost v Nastavení, a dále postupujte podle níže uvedených kroků.

important

Správné použití offline a klasického licenčního souboru

Offline licenční soubor je určen výhradně pro aktivaci stanic, které nemají konektivitu do internetu.

Klasický licenční soubor může být použit na zařízeních, které se připojují k internetu.

Stažení offline licenčního souboru

1.Přejděte na záložku Licence, klikněte na konkrétní licenci a z kontextového menu vyberte možnost Vytvořit offline licenční soubory.

eba_downloading_offline_license_0

note

Licence na bundle

Pokud jste do ESET Business Account přidali licenci, která představuje bundle, kliknutím na ikonu + ve sloupci Produkt si zobrazte seznam produktů, které prostřednictvím ní můžete aktivovat.

2.Vyberte požadovaný Produkt, zadejte Počet, které budete aktivovat offline, dále si zvolte název soubor (tento název se zobrazí v seznamu vygenerovaných offline licenčních souborů) a klikněte na tlačítko Generovat.
 
Pokud chcete pouze bezpečnostní produkt ESET aktivovat offline způsobem, ale stanice je připojena k internetu a následně si bude aktualizace stahovat z aktualizačních serverů ESET, zaškrtněte možnost Zahrnout uživatelské jméno a heslo. V opačném případě budete schopni aktualizovat stanici výhradně z vašeho lokálního mirroru.
 
Pokud chcete tento offline licenční soubor použít pro vzdálenou aktivaci, zaškrtněte možnost Povolit správu prostřednictvím ESET konzole pro vzdálenou správu. Následně budete vyzváni k vložení tokenu ESET konzole pro vzdálenou správu. Pro získání tokenu postupuje podle kroků uvedených v online příručce ESET Security Management Center. Až jej získáte, poznamenejte si jej a vraťte se zpět do portálu ESET Business Account.
eba_downloading_offline_license_1

3.Nyní se vygeneruje nový offline licenční soubor. Počet vygenerovaných offline souborů se zobrazí vedle počítadla licence. A vámi definované množství jednotek v offline souboru se poníží velikost licence. Klikněte znovu na licenci a vyberte možnost Zobrazit detaily.

4.Klikněte na Offline licenční soubory, vyberte vygenerovaný offline soubor a klikněte na Stáhnout.

eba_downloading_offline_license_2.1

 

Pokud máte vygenerováno více offline licenčních souborů, pomocí zaškrtávacích polí je můžete vybrat a kliknutím na tlačítko Akce > Stáhnout si je hromadně stáhnout.
   

eba_downloading_offline_license_2.2

Stažení klasického licenčního souboru

1.Přejděte na záložku Licence, klikněte na konkrétní licenci a z kontextového menu vyberte možnost Stáhnout klasický licenční soubor.

2.Zobrazené údaje si poznamenejte. Pro zobrazení hesla klikněte na možnost Zobrazit. Soubor si stáhněte kliknutím na Stáhnout.
eba_downloading_legacy_license_1