Licence

Na záložce Licence naleznete seznam licencí, které jste importovali do vašeho účtu na portále ESET Business Account – resp. licencím, ke kterým máte přístup.

eba_licenses_0

note

Licence na bundle

Pokud jste do ESET Business Account přidali licenci, která představuje bundle, kliknutím na ikonu icon_expand_license_bundle ve sloupci Produkt si zobrazte seznam produktů, které prostřednictvím ní můžete aktivovat.

V případě většího množství licencí s rozdílnými stavy můžete použít filtry eba_status_filter_inactive_icons_license_screen pro zobrazení licencí v konkrétním stavu. K dispozici jsou následující filtry:

eba_satus_icon_ok – Licence je platná.

eba_satus_icon_warning – Platnost licence se blíží ke konci, nebo je vyžadována akce pro její další používání.

eba_satus_icon_error – Platnost licence vypršela, je používána na více zařízeních, než umožňuje, nebo je vyžadována akce pro její další používání.

eba_satus_icon_suspended – Licence je pozastavena.

eba_satus_icon_waiting – Čeká se na potvrzení ověřovacího odkazu zaslaného na e-mailovou adresu vlastníka licence.

Pro zobrazení detailů licence klikněte na požadovanou licenci a z kontextového menu vyberte možnost Zobrazit detaily. Dialogové okno je rozděleno do následujících sekcí:

Přehled – v této části naleznete základní informace o licenci včetně licenčního klíče

Aktivovaná zařízení – seznam zařízení s nainstalovaným bezpečnostním produktem ESET aktivovaný danou licencí (licenčním klíčem). Přímo z této sekce můžete deaktivovat licenci na konkrétním zařízení.

Offline licenční soubory – v této části si můžete vygenerovat a stáhnout offline licenční soubory k dané licenci.


important

Správné použití offline licenčního souboru

Offline licenční soubor je určen výhradně pro aktivaci stanic, které nemají konektivitu do internetu.

Rozsah: platí pro serverové produkty ESET s odlišným licenčním modelem. V případě ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server toto číslo představuje počet poštovních schránek, u licence na ESET Secure Authentication se jedná o počet SMS.

Možnosti dostupné v kontextovém menu

Kontextové menu se zobrazí po kliknutí na konkrétní licenci.

Zobrazit detaily — po kliknutí se zobrazí detailní informace o licenci rozdělené do tří samostatných sekcí.

Zakoupit licenci — tato možnosti se zobrazí v případě zkušebních licencí.

Rozšířit licenci — tuto možnost použijte v případě, kdy potřebujete navýšit počet jednotek licence. Pokud jste licenci zakoupili u partnerů v US, UK nebo Kanadě, budete po kliknutí přesměrování na e-shop.

Vytvoření offline licenčních souborů — po kliknutí si můžete vygenerovat a stáhnout offline licenční soubor pro aktivaci stanic, které nemají konektivitu do internetu.

Stáhnout klasický licenční soubor — po kliknutí si můžete stáhnout licenční soubor a zobrazit uživatelské jméno a heslo, které je potřeba pro aktivaci starých verzí produktů.

Prodloužit licenci — tato možnost se zobrazí u licencí, kterým končí platnost, případně již expirovaly. Pokud jste licenci zakoupili u partnerů v US, UK nebo Kanadě, budete po kliknutí přesměrování na e-shop.

arrow_down_businessZobrazení tabulky si můžete přizpůsobit svým potřebám.

Stažení instalačních balíčků

Pro stažení instalačních balíčků:

1.V horním menu klikněte na Nápověda > Stažení instalačních balíčků.

2.V zobrazeném dialogovém okně si vyberte preferovaný způsob instalace a postupujte podle kroků na obrazovce.