ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Stažení offline/klasického licenčního souboru

Pokud si chcete stáhnout offline nebo klasický licenční soubor a použít jej pro offline aktivaci produktu nebo aktivaci starších produktů vyžadujících uživatelské jméno a heslo, aktivujte nejprve tuto možnost v Nastavení, a dále postupujte podle níže uvedených kroků.


important

Správné použití offline a klasického licenčního souboru

Offline licenční soubor je určen výhradně pro aktivaci stanic, které nemají konektivitu do internetu.

Klasický licenční soubor může být použit na zařízeních, které se připojují k internetu.

Pokud využíváte v rámci ESET Business Account lokality a chcete vytvořit offline licenční soubor pro použití ve své společnosti (nikoli konkrétní lokalitě), ujistěte se, že máte volné jednotky licence nepřiřazené žádné lokalitě.

Stažení offline licenčního souboru pro konkrétní lokalitu

Stažení offline licenčního souboru

1.Přejděte na záložku Licence, klikněte na konkrétní licenci a z kontextového menu vyberte možnost Vytvořit offline licenční soubory.

eba_downloading_offline_license_0


note

Licence na bundle

Pokud jste do ESET Business Account přidali licenci, která představuje bundle, kliknutím na ikonu icon_expand_license_bundle ve sloupci Produkt si zobrazte seznam produktů, které prostřednictvím ní můžete aktivovat.

2.Vyberte požadovaný Produkt, zadejte Počet zařízení, které budete aktivovat offline, dále si zvolte název soubor (tento název se zobrazí v seznamu vygenerovaných offline licenčních souborů) a klikněte na tlačítko Generovat.
 
Pokud chcete, aby bezpečnostní produkt ESET aktivovaný offline licenčním souborem přijímal aktualizace přímo ze serverů ESET, zaškrtněte možnost Zahrnout uživatelské jméno a heslo. V opačném případě bude třeba produkt aktualizovat z jiného nastaveného mirroru.
 
Pokud chcete tento offline licenční soubor použít pro vzdálenou aktivaci, zaškrtněte možnost Povolit správu prostřednictvímESET PROTECT on-prem. Následně budete vyzváni k vložení ESET PROTECT on-premtokenu. Pro získání tokenu postupuje podle kroků uvedených v Online nápovědě k ESET PROTECT on-prem. Až token získáte, poznamenejte si jej, vraťte se zpět do portálu ESET Business Account a zadejte jej do pole ESET PROTECT on-premtoken.
eba_downloading_offline_license_1

3.Nyní se vygeneruje nový offline licenční soubor. Počet vygenerovaných offline souborů se zobrazí vedle počítadla licence. O vámi definované množství jednotek v offline souboru se poníží velikost licence jejíž část nebyla dosud přiřazena žádné lokalitě. Klikněte znovu na licenci a vyberte možnost Zobrazit detaily.

4.Klikněte na Offline licenční soubory, vyberte vygenerovaný offline soubor a klikněte na Stáhnout.

eba_downloading_offline_license_2.1

Offline licenční soubor pro konkrétní lokalitu

1.V hlavním menu přejděte na záložku Lokality, klikněte na požadovanou lokalitu a z kontextového menu vyberte možnost Otevřít.

2.Klikněte na Offline licenční soubory.

3.Z rozbalovacího menu Produkt vyberte vámi požadovaný produkt.

4.Klikněte na Vytvořit offline licenční soubor.

Stažení klasického licenčního souboru

1.Přejděte na záložku Licence, klikněte na konkrétní licenci a z kontextového menu vyberte možnost Stáhnout klasický licenční soubor.

2.Zobrazené údaje si poznamenejte. Pro zobrazení hesla klikněte na možnost Zobrazit. Soubor si stáhněte kliknutím na Stáhnout.
eba_downloading_legacy_license_1