Představení

Prostřednictvím ESET Business Account (EBA) můžete spravovat všechny své licence na firemní produkty ESET z jednoho místa. Po přidání licencí do portálu ESET Business Account můžete přiřadit část licencí lokalitám nebo dále delegovat přístup ke správě licencí osobám, kterým důvěřujete.

EBA vám nabízí:

Distribuci části licence lokalitám (pobočkami)

Detailní přehledy o využití licence včetně informací o aktivovaných produktech

Přiřazení uživatelů konkrétním lokalitám

Ochranu vašeho účtu (správy licencí) prostřednictvím dvoufaktorové autentifikace

Přístup k ESET PROTECT Cloud, prostřednictvím kterého můžete mj. nasadit a spravovat ESET Full Disk Encryption

Možnost aktivovat ESET LiveGuard Advanced

Přístup k ESET Cloud Office Security

Přístup k ESET Inspect Cloud

Správu ESET Secure Authentication SDK klíčů a SMS kreditu


note

Náhrada za ESET License Administrator

ESET Business Account je nástupcem ESET License Administrator, který dosáhl 30. června 2022 konce svého životního cyklu. Další informace týkající se ukončení ESET License Administrator naleznete v samostatném článku.


important

Správa ESET Endpoint Encryption (EEE) licencí

Licence pro ESET Endpoint Encryption (dříve známý jako DESlock) nejsou kompatibilní s portálem ESET Business Account. Více informací týkajících se správy licencí pro EEE naleznete v uživatelské příručce k produktu EEE v kapitole License Types.

Dostupnost služby

Prostřednictvím portálu ESET Status Portal získáte aktuální přehled o dostupnosti služeb ESET. Naleznete zde seznam online služeb ESET společně s přehledem o jejich stavu, včetně historie incidentů. Pokud se jako uživatel ESET potýkáte s jakýmkoli problémem souvisejícím se službou ESET, a na portále ESET Status Portal není uveden, kontaktujte technickou podporu ESET.