ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Lokality

Lokality reprezentují pobočky společnosti. Pokud potřebujete s pobočkami sdílet část licence, vytvořte pro každou z nich na portále ESET Business Account lokalitu. Delegovaní uživatelé následně mohou přistupovat k definovaným lokalitám a získají přístup pouze k licencím, které jsou daným lokalitám přiřazeny.

Pro vytvoření první lokality přejděte na záložku Detaily a klikněte na VYTVOŘIT LOKALITU. Následně již bude v hlavním menu dostupná nová záložka Lokality a tlačítko Nová lokalita.

Vytvoření dalších lokalit

V zobrazeném dialogovém okně Nová lokalita zadejte informace o pobočce, přiřaďte ji uživatele, v případě potřeby počet jednotek z licence, a pokračujte kliknutím na tlačítko Vytvořit.

Po dokončení se v hlavním menu ESET Business Account zobrazí nová záložka Lokality. Po kliknutí na ní si zobrazíte seznam všech vytvořených lokalit. Pokud lokalitám nebyla zatím přiřazena žádná aktivovaná zařízení, zobrazí se v horní části odpovídající oznámení. Kliknutím na oznámení můžete lokalitám přiřadit zařízení.

eba_first_site_created

Další lokality (pobočky společnosti) vytvoříte kliknutím na tlačítko Nová lokalita. V případě potřeby můžete v této sekci lokality odstranit.

Mějte na paměti, že po odstranění poslední lokality opět z hlavního menu zmizí záložka Lokality.

 

Video – Vytváření lokalit a přiřazení jednotek licence v ESET Business Account (EBA)