ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Přidat licenci

Pro správu existujících firemních licencí prostřednictvím portálu ESET Business Account (EBA) potřebujete licenční klíč a přístup k e-mailu, který je s licencí spojený.

1.Přejděte do sekce Licence a klikněte na Přidat licenci > Zadat licenční klíč.

2.Zadejte licenční klíč a klikněte na tlačítko Přidat licenci.

eba_enterlicense_key_continue

3.Pokud je licence registrována na jinou e-mail adresu, než na kterou je založen EBA účet, e-mailem obdržíte ověřovací odkaz (platný je 24 hodin). Klikněte na něj, a v případě potřeby zadejte pro ověření své přihlašovací údaje do portálu ESET Business Account.

Licence spravované prostřednictvím ESET License Administrator


note

Konec životního cyklu bezpečnostních řešení

ESET License Administrator dosáhl 30. června 2022 konce svého životního cyklu a nahradil jejESET Business Account. Další informace týkající se ukončení ESET License Administrator naleznete v samostatném článku.

Licence, které nelze spravovat prostřednictvím ESET Business Account


important

Správa ESET Endpoint Encryption (EEE) licencí

Licence pro ESET Endpoint Encryption (dříveDESlock) nejsou kompatibilní s ESET Business Account. Více informací o správě licencí pro EEE naleznete v uživatelské příručce k produktu EEE v kapitole EEE License Types.

Další možnosti

Máte-li na portále ESET Business Account vytvořeny lokality, můžete nově přidanou licenci přiřadit jednotlivým lokalitám. Dále klikněte na tlačítko Potvrdit.

Chcete-li spravovat produkty ESET na stanicích a serverech s importovanými licencemi v síťovém prostředí z jednoho centrálního místa, použijte ESET PROTECT.