Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz temat

Rejestracja urządzeń z systemem Android — właściciel urządzenia


note

Typ rejestracji „Właściciel urządzenia” jest dostępny tylko na urządzenia z systemem Android 7 lub nowszym.

Aby wykonać poniższe kroki rejestracji, urządzenie z systemem Android musi być po czyszczeniu / przywróceniu do ustawień fabrycznych albo zupełnie nowe.

1.Włącz urządzenie mobilne.

2.Wpisz numer PIN karty SIM.

3.Na ekranie powitalnym wybierz preferowany język, a potem naciśnij ekran sześć (6) razy w pobliżu tekstu „Witamy”, aby rozpocząć konfigurację kodem QR.

MD_DO_enrollment_welcome

4.Zostanie wyświetlony ekran konfiguracji kodu QR. Naciśnij Dalej, aby kontynuować.

MD_DO_enrollment_QR_setup


note

Niektóre urządzenia mogą wymagać zaszyfrowania pamięci urządzenia (czasami wymagane jest również podłączenie ładowarki). Wybierz odpowiedni typ szyfrowania i kontynuuj zgodnie z instrukcjami podawanymi na ekranie.

5.Wybierz połączenie internetowe, aby pobrać czytnik kodów QR wymagany do następnego kroku.

MD_DO_enrollment_network

6.Teraz można zainstalować czytnik kodów QR. Po zakończeniu instalacji zeskanuj kod QR, który został wygenerowany w konsoli internetowej ESET PROTECT.

7.Pojawi się prośba o potwierdzenie, że rozumiesz, że udzielasz podwyższonych praw właściciela urządzenia administratorowi. Naciśnij OK, aby kontynuować.

MD_DO_enrollment_elevated_admin

8.Aplikacja ESET Endpoint Security na system Android zostanie teraz zainstalowana, a wymagane uprawnienia – zastosowane.

MD_DO_enrollment_do_setup

9.Naciśnij Zgadzam się na wszystko, aby wyrazić zgodę na umowę EULA, politykę prywatności oraz przekazywanie danych diagnostycznych i marketingowych.

MD_DO_enrollment_TOU

10. Urządzenie jest teraz zarejestrowane w trybie właściciela urządzenia.