ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

Nasıl yapılır?

Bu bölümde sıkça sorulan sorular ve yaygın sorunlar bulunur. Sorununuzu çözmeye yönelik talimatlar için bir konuyu tıklatın:

Yeni bir cihaz nasıl eklenir?

Hırsızlık durumunda yapılacaklar

Mevcut konum yok

Sorununuzun veya sorunuzun çözümünü burada bulamazsanız, düzenli olarak güncellenen çevrimiçi Bilgi Bankası'nı ziyaret edebilirsiniz.

Gerekirse, ESET ürününüzün Yardım ve Destek panelinde bulunan iletişim formunu kullanarak sorularınız veya sorunlarınız konusunda ESET Teknik Destek ekibiyle iletişim kurabilirsiniz.

Android cihazınızdan bir destek isteği göndermek için ESET Mobile Security ana ekranında Menü simgesine ANTITHEFT_ANDROID_BUTTON_MENU dokunun (veya cihazınızda Menü düğmesine basın) ve Müşteri Desteği > Müşteri Desteği seçeneğine dokunun. Tüm zorunlu alanları doldurun. ESET Mobile Security, potansiyel teknik sorunların tanılanmasına yardımcı olmak için gelişmiş günlük kaydı özelliğini içerir. ESET'e ayrıntılı bir uygulama günlüğü sağlamak için Uygulama günlüğü'nün seçili olduğundan (varsayılan) emin olun. İsteğinizi göndermek için Gönder'e dokunun. Bir ESET Müşteri Destek uzmanı, sağladığınız e-posta adresinden sizinle iletişime geçer.