ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

ESET Anti-Theft

Evden işe ve başka kamu alanlarına yaptığımız günlük seyahatlerimizde kişisel cihazlarımız sürekli kaybolma veya çalınma riski altındadır. Cihazınızın kaybolması veya çalınması durumunda ESET Anti-Theft, IP adresi ile yerini tespit etme yoluyla kayıp cihazın kullanımını izlemenize ve takip etmenize olanak tanıyarak cihazınızı geri alıp kişisel verilerinizi korumanıza yardımcı olur.

ESET Anti-Theft, ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security ve ESET Mobile Security ürününde bulunan ve bir cihazın kaybolması veya çalınması durumunda kullanıcı düzeyinde güvenliği güçlendiren bir özelliktir.

ESET Anti-Theft coğrafi IP adresi arama, web kamerası görüntüsü yakalama, kullanıcı hesabı koruması ve cihaz izleme gibi modern teknolojileri kullanarak, kaybolması veya çalınması durumunda bilgisayarınızı ya da cihazınızı bulmak için size ve bir emniyet kuruluşuna yardımcı olabilir. ESET Anti-Theft bilgisayarınızda veya cihazınızda gerçekleşmekte olan faaliyeti görmenize olanak tanıyarak cihazın bulunmasını kolaylaştırır.


note

Anti-Theft ile Çağrı Filtresi; çağrı, mesajlaşma veya mobil veri özelliklerini desteklemeyen tabletlerde kullanılamaz.