ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

Ayarlar

Bu bölümde şunları yapabilirsiniz:

Cihazın adını değiştirin

Görsel açıdan daha iyi tanımlama için bir cihaz simgesi atayabilirsiniz

Kayıp bir cihazın tarama aralığını değiştirebilirsiniz

Hangi bildirim iletilerinin etkin olacağını belirleyebilirsiniz

Hayalet hesap durumu - Hayalet hesap varsayılan olarak oluşturulmaz. Oluştur'u tıklayın ve uygun bir Hayalet Windows Hesabı adı yazın. Bu seçenek yalnızca Windows cihazlarında kullanılabilir.

Tarama aralığı - ESET Anti-Theft, şüpheli bir durum söz konusu olduğunda masaüstünüzden veya web kameranızdan ekran görüntüleri çeker ve coğrafi verileri düzenli olarak kaydeder.

Cihazın izleme verilerini göndermeye başladığını belirten bildirim - Verilerin Etkinlik sekmesinde kullanılabilir hale geldiği ilk seferde bir e-posta bildirimi alırsınız. Siz kayıp durumunu normal ya da normal durumunu kayıp durumuna döndürene dek başka e-posta gönderilmez.

Şüpheli durumu ile ilgili bildirim - Cihazınızın durumu Şüpheli durumuna dönüştüğünde bir e-posta bildirimi alırsınız.

Kayıp durumunun sona ermesi ile ilgili bildirim - Sürenin dolmasından 5 gün önce, e-posta yoluyla izleme süresini uzatmanız istenir (yalnızca kayıp durumunda).

Bilinen en son konum - ESET Anti-Theft, pil azaldığında cihazın konumunu kaydeder. Bu seçenek yalnızca Android cihazlar için kullanılabilir.

Güvenlik parolası - Bu seçenek yalnızca eski ESET Mobile Security sürümlerine sahip Android cihazları için kullanılabilir. Cihaz güvenlik parolanızı ESET Anti-Theft portalından değiştirebilirsiniz.

Cihazın kilidini aç - Daha fazla bilgi için ESET Mobile Security online kullanıcı kılavuzuna bakın.

ESET Anti-Theft Uygulamasını kapat - ESET Anti-Theft uygulamasını kapatırsanız cihaz artık ESET Anti-Theft tarafından korunmaz ve cihaz izleme işlevi durdurulur. Cihazı zaten bulduysanız ve cihazın kontrolünü devam ettirmek istiyorsanız Kayıp değil seçeneğini belirleyin. Bu seçenek yalnızca Android cihazlarda kullanılabilir.

Cihazı kaldır - Bu işlem, bu cihazla ilgili tüm verileri siler. İstemci sistemindeki tüm değişiklikler, online ortamda gerçekleşmesinin ardından geçerli olur.