ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

ESET HOME giriş

ESET HOME , ev için ESET ürünlerinde gezinmenize ve ürünlerden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak amacıyla çeşitli özelliklere bağlanır.

ESET HOME şu özellikleri ve uygulamaları sağlar:

Devices64x64icon Cihaz yönetimi

Cihaz yönetimi, ESET HOME hesabınıza bağlı ESET ürünlerine sahip cihazlarla veya hesabınız tarafından yönetilen aboneliklerle etkinleştirilen bilgisayarlarla ilgili bilgilere erişmenize olanak tanır. Ayrıca bir cihazda ESET ürününüzü devre dışı bırakmanıza da olanak tanır.

Cihaz yönetimi - Çevrimiçi yardım


Licences64x64icon Abonelik yönetimi

Abonelik yönetimi; her bir abonelikle ilgili temel bilgileri, abonelik durumunu, aboneliğin sona erme tarihini, etkinleştirilen cihaz sayısını ve varsa aboneliğin aşırı kullanımı veya süresi dolmuş abonelik uyarılarını görmenizi sağlar. Bir aboneliği diğer kullanıcılarla da paylaşabilirsiniz.

Aboneliklerin yönetimi - Çevrimiçi Yardım


AntiTheft-64x65-shaded ESET Anti-Theft

ESET Anti-Theft ev kullanıcıları için ESET güvenlik ürünlerine yönelik bir özelliktir. ESET Anti-Theft coğrafi IP adresi arama, web kamerası görüntüsü yakalama, kullanıcı hesabı koruması ve cihaz izleme gibi teknolojileri kullanarak, kaybolması veya çalınması durumunda dizüstü bilgisayarınızı ya da mobil cihazınızı bulmak için size ve bir emniyet kuruluşuna yardımcı olabilir. ESET Anti-Theft ESET ürününüzü ESET HOME portalına bağlayarak bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda gerçekleşmekte olan faaliyeti herhangi bir cihazın web tarayıcısında görmenize olanak tanır ve bu sayede cihazın izlenmesini kolaylaştırır.

ESET Anti-Theft bağımsız bir uygulama olarak değil, aşağıdaki ürünlerde bir özellik olarak kullanılabilir:

ESET Smart Security Premium (Windows)

ESET Internet Security (Windows)

ESET Mobile Security (Android)

ESET Anti-Theft – Çevrimiçi yardım


ParentalControl120-shaded ESET Parental Control

ESET Parental Control web hizmeti çocukları akıllı telefonlarındaki ve tabletlerindeki tehditlerden koruyan ESET Parental Control uygulamasına ek olarak çalışır. Uygulama bağımsız bir Android uygulaması olup ESET HOME ile tamamen entegre edilmiştir. Bu sayede, ebeveynler ESET Parental Control hesaplarında oturum açarak yalnızca ESET HOME uygulamasından değil, herhangi bir web tarayıcısından da çocuklarının online faaliyetlerini izleyebilir ve ayarlamalar yapabilir.

ESET Parental Control – Çevrimiçi yardım


paswordManager120-shaded ESET Password Manager

ESET Password Manager, ESET Small Business Security, ESET Security Ultimate ve ESET Smart Security Premium aboneliğinin parçasıdır. Bu özellik, parolalarınızı ve kişisel verilerinizi korur ve depolar. Ayrıca web formlarını otomatik olarak ve doğru bir şekilde doldurarak size zaman kazandırır.

ESET Password Manager, iOS ve Android sistemleri için bir uygulama olarak ve bir tarayıcı uzantısı olarak kullanılabilir.

ESET Password Manager – Çevrimiçi yardımnote

ESET HOME Portalı özelliklerine erişmek için bir ESET HOME hesabı oluşturmanız gerekir.

icon_vpn_1ESET VPN

ESET VPN (Sanal Özel Ağ) özelliği, ESET Small Business Security ve ESET HOME Security Ultimate uygulamalarının bir parçasıdır. VPN kullanıcıların genel ve özel ağları kullanırken özel bir ağ bağlantısı kurmasına izin verir.

ESET VPN - Çevrimiçi Yardım