ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

Aktivite

Bu bölümde, aşağıdakileri görüntüleyebilir veya karşıdan yükleyebilirsiniz:

Cihazınızın coğrafi IP konumu

Cihazınızdaki web kamerası fotoğrafları

Masaüstünüzün ekran görüntüleri


important

Cihazınızın Internet'e bağlanamaması durumunda hiçbir verinin alınmayacağını lütfen unutmayın. Ayarlar sekmesindeki bildirimleri etkinleştirmenizi öneririz.

Anti-Theft aracının cihazınızda çalışıp çalışmaz kontrol edin

Cihazınızda şu anda neler olduğunu görmek için bir test çalıştırabilirsiniz:

1.Cihazınızda ESET Anti-Theft işlevselliğini sınamak için Sınama çalıştır seçeneğini tıklatın.

2.Birkaç dakika sonra ESET Mobile Security, ESET Internet Security ya da ESET Smart Security Premium ürünlerinde ekran görüntüleri ve konum günlüğü oluşturma işlemini onaylamanız istenecektir.

3.ESET Anti-Theft bir test çalıştırır ve yukarıda belirtilen verileri toplar. Ayrıca toplanan fotoğraflar ve ekran görüntüleri hakkında bir e-posta bildirimi de alırsınız.

4.Verilerin toplanmasının ardından, cihazınıza yönelik mevcut tüm resimlerin, ekran görüntüleri ve konum bilgisinin dahil olduğu arşivi karşıdan yüklemek üzere Aktiviteyi karşıdan yükle seçeneğini tıklatın.

Veriler ESET Anti-Theft üzerinden ESET HOME ürününde kullanılabilir

Burada, ekran görüntüleri ile cihazınızdan alınmış web kamerası resimlerinin önizlemesini görebilirsiniz. Her resmin altında, resmin oluşturulduğu tarih ve saatin yanı sıra resmi önemli olarak işaretlemenize veya silmenize olanak tanıyan simgeler gösterilir.

Topladığımız bilgiler ve bunları kullanma şeklimiz

Cihazınızdan toplanan tüm bilgiler ESET sunucularında güvenli şekilde saklanır.

ESET; bilgileri geliştirme, hizmetlerin kişiselleştirilmesi ve müşteri desteği amaçlarıyla toplar. ESET; kişisel bilgilerinizi koruma ve bunlara yetkisiz erişim riskini, bunların uygunsuz kullanımını veya hatalı olma riskini en düşük düzeye indirmek üzere gerekli tüm önlemleri almaya odaklanmıştır. Ne tür bilgiler topladığımız ve bunları nasıl kullandığımız ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için Gizlilik Politikamızı inceleyin.