ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Přihlášení účtem třetí strany selhalo – e-mailová adresa je již používána

Pokud se vám po použití tlačítka účtu třetí strany zobrazila jedna z následujících chybových zpráv o již použité e-mailové adrese, prostudujte si, jak tento problém vyřešit.

Uvedená e-mailová adresa je již připojená k jinému účtu ESET HOME. Zadejte, prosím, jinou e-mailovou adresu nebo si prostudujte další možnosti přihlášení po kliknutí na níže uvedený odkaz.

Chybová zpráva se zobrazí, pokud jste si dříve vytvořili účet ESET HOME s e-mailovou adresou, kterou zadáváte při přihlášení pomocí tlačítka třetí strany. K účtu máte ale připojený jiný účet Google/Apple.

Pro vyřešení problému:

Přihlaste se k účtu ESET HOME běžným zadáním e-mailové adresy a hesla nebo

Použijte jiný účet Apple/Google, který máte k účtu ESET HOME připojený.


example

Příklad

Účet ESET HOME jste si vytvořili s e-mailovou adresou esetemail_1@gmail.com a v minulosti propojili s účtem třetí strany esetemail_2@gmail.com.

Pokoušíte se přihlásit pomocí tlačítka třetí strany (Google) a použít e-mailovou adresu esetemail_1@gmail.com. Zobrazí se ovšem výše uvedená chybová zpráva. Stalo se tak proto, že váš ESET HOME účet registrovaný na esetemail_1@gmail.com je již propojený s účtem třetí strany Google esetemail_2@gmail.com.

Chcete-li se úspěšně přihlásit k ESET HOME pomocí tlačítka třetí strany (Google), použijte Google účet – esetemail_2@gmail.com.

Uvedená e-mailová adresa je již připojená k jinému účtu ESET HOME. Přihlaste se pomocí účtu Google/Apple a připojte v jeho nastavení účet Apple/Google.

Tato chybová zpráva se zobrazí, pokud jste si k účtu ESET HOME připojili účet třetí strany se stejnou e-mailovou adresou, ale pro přihlášení jste použili nesprávné tlačítko třetí strany.

Pro vyřešení problému:

1.Přihlaste se ke svému účtu ESET HOME pomocí účtu Apple/Google a použijte k tomu správné tlačítko (vyberte podle návrhu v chybovém hlášení).

2.Pokud jste uživatelé chytrých telefonů a tabletů, ťukněte na tlačítko menu v levém horním rohu obrazovky a poté na svou e-mailovou adresu. Uživatelé PC, klikněte ve svém účtu na e-mailovou adresou v pravém horním rohu obrazovky.

3.Klikněte na Můj účet.

4.V části Účty třetích stran spojte svůj účet ESET HOME s Google účtem nebo Apple ID.


example

Příklad

K vašemu účtu ESET HOME je připojený účet Apple ID s adresou esetemail@gmail.com. K účtu ESET HOME se chcete přihlásit za pomoci tlačítka třetí strany (Google). Použili jste nesprávné tlačítko, a proto se vám zobrazila výše uvedená chybová zpráva.

Chcete-li se přihlásit k účtu ESET HOME pomocí tlačítka třetí strany, použijte správné tlačítko třetí strany (Apple), a použijte e-mailovou adresu esetemail@gmail.com.