ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Úvod k ESET HOME

ESET HOME představuje rozcestník pro přístup k většině ESET online služeb určených pro domácí uživatele.

Součástí portálu ESET HOME jsou níže uvedené funkce a služby:

Devices64x64icon Zařízení

Pomocí části Zařízení můžete přistupovat k informacím o zařízeních, na nichž máte nainstalované produkty ESET a které jste připojili k účtu ESET HOME nebo zařízeních s produkty ESET, které jsou aktivované předplatnými přidanými ve vašem účtu. V části Zařízení můžete deaktivovat produkty ESET na připojených zařízeních.

Online nápověda ke správě zařízení


Licences64x64icon Předplatné

V části Předplatného si zobrazíte základní informace týkající se každého přidaného předplatného, jeho stavu, datu vypršení jeho platnosti, počtu aktivovaných zařízení a případně upozornění na jeho nadužití nebo vypršení jeho platnosti. Z této části můžete sdílet své předplatné s ostatními uživateli.

Online nápověda k Předplatným a jejich správě


AntiTheft-64x65-shaded ESET Anti-Theft

ESET Anti-Theft je speciální funkce dostupná v bezpečnostních produktech ESET určených pro domácí uživatele. ESET Anti-Theft používá moderní technologie, jako je vyhledávání podle IP adresy, zachycení snímků z webové kamery, ochrana uživatelských účtů nebo sledování zařízení. Tato funkce pomáhá správním orgánům lokalizovat váš počítač nebo mobilní zařízení v případě jeho ztráty nebo odcizení. Jakmile funkci ESET Anti-Theft v produktu ESET zapnete, zařízení bude připojeno k portálu ESET HOME a vy budete moci sledovat aktivitu na svém počítači nebo mobilním zařízení pohodlně prostřednictvím internetového prohlížeče nebo mobilní aplikace.

ESET Anti-Theft není dostupný jako samostatná aplikace, ale jako funkce v níže uvedených produktech:

ESET Smart Security Premium (Windows)

ESET Internet Security (Windows)

ESET Mobile Security (Android)

Online nápověda k funkci ESET Anti-Theft


ParentalControl120-shaded ESET Parental Control

Webové rozhraní k produktu ESET Parental Control spolupracuje se stejnojmennou aplikací, která chrání vaše děti před hrozbami šířícími se prostřednictvím jejich telefonů a tabletů. ESET Parental Control je samostatná aplikace pro Android zařízení, která komunikuje s portálem ESET HOME. Prostřednictvím portálu ESET HOME můžete monitorovat online aktivitu svých dětí, ať již z webového rozhraní v internetovém prohlížeči nebo přímo z aplikace ESET Parental Control ve svém mobilním zařízení.

Online nápověda k funkci ESET Parental Control


paswordManager120-shaded ESET Password Manager

ESET Password Manager je součástí předplatného ESET Small Business Security, ESET Security Ultimate a ESET Smart Security Premium. Tato funkce chrání a ukládá vaše hesla a osobní údaje. Obsahuje také funkci pro automatické vyplňování formulářů, která šetří váš čas.

ESET Password Manager je dostupný jako samostatná aplikace pro Android a iOS zařízení, a jako rozšíření do internetového prohlížeče.

Online nápověda k funkci ESET Password Managernote

Abyste mohli využívat funkce portálu ESET HOME, je třeba si nejprve vytvořit účet ESET HOME.

icon_vpn_1ESET VPN

Funkce ESET VPN (Virtual Private Network) je součástí předplatného ESET Small Business Security a ESET HOME Security Ultimate. VPN umožňuje uživatelům vytvořit soukromé síťové připojení při používání veřejných a soukromých sítí.

Online nápověda k funkci ESET VPN