ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Funkce ESET HOME

ESET HOME představuje rozcestník pro přístup k většině ESET online služeb určených pro domácí uživatele.

Součástí portálu ESET HOME jsou níže uvedené funkce a služby:

Devices64x64icon Správa zařízení

Pomocí Správy zařízení můžete přistupovat k informacím o zařízeních, na nichž máte nainstalované produkty ESET a které jste připojili k účtu ESET HOME nebo zařízeních s produkty ESET, které jsou aktivované licencemi přidanými ve vašem účtu. Správa zařízení umožňuje deaktivovat produkty ESET na připojených zařízeních.

Online nápověda ke správě zařízení


Licences64x64icon Správa licencí

V této části máte k dispozici základní informace o všech svých licencích. U každé z nich je uveden štítek reprezentující její stav, datum platnosti, počet aktivovaných zařízení a případně upozornění na její nadužívání nebo oznámení týkající se konce platnosti. Dále zde naleznete možnosti pro jejich sdílení s členy rodiny nebo přáteli.

Online nápověda ke správě licencí


AntiTheft-64x65-shaded ESET Anti-Theft

ESET Anti-Theft je speciální funkce dostupná v bezpečnostních produktech ESET určených pro domácí uživatele. ESET Anti-Theft používá moderní technologie, jako je vyhledávání podle IP adresy, zachycení snímků z webové kamery, ochrana uživatelských účtů nebo sledování zařízení. Tato funkce pomáhá správním orgánům lokalizovat váš počítač nebo mobilní zařízení v případě jeho ztráty nebo odcizení. Jakmile funkci ESET Anti-Theft v produktu ESET zapnete, zařízení bude připojeno k portálu ESET HOME a vy budete moci sledovat aktivitu na svém počítači nebo mobilním zařízení pohodlně prostřednictvím internetového prohlížeče nebo mobilní aplikace.

ESET Anti-Theft není dostupný jako samostatná aplikace, ale jako funkce v níže uvedených produktech:

ESET Smart Security Premium (Windows)

ESET Internet Security (Windows)

ESET Mobile Security (Android)

Online nápověda k funkci ESET Anti-Theft


ParentalControl120-shaded ESET Parental Control

Webové rozhraní k produktu ESET Parental Control spolupracuje se stejnojmennou aplikací, která chrání vaše děti před hrozbami šířícími se prostřednictvím jejich telefonů a tabletů. ESET Parental Control je samostatná aplikace pro Android zařízení, která komunikuje s portálem ESET HOME. Prostřednictvím portálu ESET HOME můžete monitorovat online aktivitu svých dětí, ať již z webového rozhraní v internetovém prohlížeči nebo přímo z aplikace ESET Parental Control ve svém mobilním zařízení.

Online nápověda k funkci ESET Parental Control


paswordManager120-shaded ESET Password Manager

ESET Password Manager je součástí produktu ESET Smart Security Premium. Jedná se o správce hesel, který chrání vaše osobní údaje a pamatuje si hesla za vás. Dále obsahuje funkci pro automatické vyplňování formulářů, čímž šetří váš čas. Úložiště hesel pro sebe, členy rodiny nebo přátele vytvoříte pouhým zadáním e-mailové adresy. Díky ESET Password Manager budete mít všechna hesla na jednom místě.

ESET Password Manager je dostupný jako samostatná aplikace pro Android a iOS zařízení, a jako rozšíření do internetového prohlížeče.

Online nápověda k funkci ESET Password Managernote

Abyste mohli využívat funkce, které portál ESET HOME nabízí, je nutné si nejprve účet ESET HOME vytvořit.