ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Zařízení

Přidání nového zařízení/serveru

Pro zajištění ochrany nového zařízení klikněte v části Zařízení na tlačítko Ochránit zařízení. Další informace najdete v kapitole Přidání zařízení.

Zobrazení informací o zařízení/serveru

V této části naleznete seznam všech zařízení připojených k vašemu účtu ESET HOME a případné návrhy na připojení dalších zařízení. Každé zařízení je označeno svým názvem, stavem bezpečnostní aplikace a informací o poslední aktualizaci.

PAGE_DEVICES

Vyžadována pozornost

V tomto seznamu najdete zařízení/servery, kterých se týká nějaké upozornění nebo důležité oznámení.

Zařízení bez problémů

V tomto seznamu najdete zařízení/servery, které fungují správně. Bezpečnostní produkt spuštěný na chráněném zařízení je aktivován a aktualizován na nejnovější verzi, také operační systém je aktualizován. V případě mobilních zařízení není hlášena ztráta.

Zařízení doporučená k připojení

V tomto seznamu najdete zařízení/servery chráněné vaším předplatným, ale nepřipojené k vašemu účtu ESET HOME. Zařízení/servery v této kategorii jsou označeny svými názvy. Klikněte na zařízení, které chcete připojit, a klikněte na Odeslat oznámení na zařízení, abyste mohli zařízení spravovat a sledovat stav jeho zabezpečení.

Detaily zařízení

Kliknutím na Zobrazit více informací si zobrazíte detaily o zařízení.

Oznámení – v této části se zobrazují problémy s produktem ESET nainstalovaným na daném zařízení/serveru. Kliknutím na konkrétní oznámení si zobrazíte podrobné informace. Tyto informace jsou k dispozici pouze v případě, kdy má pro vás zařízení/server upozornění nebo důležité oznámení.

Informace o produktu – v této části naleznete informace o nainstalovaném produktu a datu aktivace.

Informace o předplatném – v této části naleznete informace o předplatném použitém k aktivaci a datum příští platby. Více informací najdete v kapitole Předplatné a jejich správa.

Anti-Theft – pro správu zařízení chráněných funkcí ESET Anti-Theft klikněte na Otevřít Anti-Theft. Tato možnost je k dispozici pouze v případě, že je zařízení chráněno funkcí ESET Anti-Theft.

Verze produktu

Informace o stavu zabezpečení zařízení/serveru najdete v kapitole Využití předplatného.