ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Zařízení

Přidání nového zařízení

Pro zajištění ochrany nového zařízení klikněte v části Zařízení na tlačítko Ochránit jakékoli zařízení. Další informace si prostudujte v kapitole Přidání zařízení.

Obrazovka s informacemi o zařízeních

V této části naleznete všechna zařízení připojená k vašemu účtu ESET HOME a případné návrhy na připojení dalších zařízení. Každé zařízení je reprezentováno svým názvem a je u něj uveden stav bezpečnostního produktu a informace o poslední aktualizaci.

PAGE_DEVICES

Vyžadována pozornost

V tomto seznamu najdete zařízení, kterých se týká nějaké upozornění nebo důležité oznámení.

Zařízení bez problémů

V tomto seznamu najdete zařízení, která fungují správně. Bezpečnostní produkt spuštěný na chráněném zařízení je aktivován a aktualizován na nejnovější verzi. Krom jiného, operační systém je aktualizován a zařízení není hlášené jako ztracené.

Zařízení doporučená k připojení

V tomto seznamu najdete zařízení, která jsou aktivovaná vaší licencí, ale nejsou připojena k vašemu účtu ESET HOME. Zařízení v této kategorii jsou reprezentována svými názvy. Pro zahájení správy zařízení a zobrazení jeho bezpečnostního stavu klikněte na možnost Odeslat oznámení na zařízení.

Detaily zařízení

Kliknutím na Zobrazit více informací si zobrazíte detaily o zařízení.

Oznámení – v této části se zobrazují problémy s nainstalovaným produktem ESET na daném zařízení. Kliknutím na konkrétní oznámení si zobrazíte podrobné informace. Tyto informace jsou k dispozici pouze v případě, kdy má pro vás zařízení upozornění nebo důležité oznámení.

Informace o produktu – v této části naleznete informace o nainstalovaném produktu a datu aktivace.

Informace o licenci – v této části naleznete informace o licenci, kterou je produkt na zařízení aktivovaný, a informace o platnosti licence. Více informací si přečtěte v kapitole Licence a jejich správa.

Anti-Theft – pro správu zařízení chráněných funkcí ESET Anti-Theft klikněte na Otevřít Anti-Theft. Tato funkce je k dispozici pouze v případě, pokud ESET Anti-Theft zařízení chrání.

Verze produktu

Další informace týkající se bezpečnostního stavu zařízení najdete v článku Využití licence.