ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Vytvoření nového účtu ESET HOME

Nový účet ESET HOME si můžete vytvořit několika způsoby:

Ve webovém portálu ESET HOME

V aplikaci ESET HOME

V hlavním okně produktů ESET pro domácnosti na platformě Windows

V průběhu procesu aktivace aplikace ESET Parental Control

V aplikaci ESET Mobile Security

Aby vám v produktech ESET pro domácnosti na platformě Windows a Android správně fungovala součást ESET Anti-Theft, ESET Parental Control u Androidu a ESET Password Manager u Androidu a iOS, je třeba si vytvořit účet ESET HOME. K účtu se můžete přihlásit pomocí e-mailové adresy a hesla, nebo účtem třetí strany (Google nebo Apple ID).


important

Pokud jste k vytvoření účtu ESET HOME použili účet Google nebo Apple ID, je třeba si pro správu ESET Anti-Theft a ESET Parental Control, nebo odpojení účtů Google nebo Apple ID, nastavit zvláštní heslo pro ESET HOME.

 

Vytvoření účtu ESET HOME za pomoci e-mailové adresy a hesla

1.Přejděte na webový portál ESET HOME.

2.Klikněte na Vytvořit účet.

3.Zadejte platnou e-mailovou adresu a klikněte na Přihlásit se pomocí e-mailové adresy.


note

Pro vytvoření účtu ESET HOME pomocí účtu třetí strany klikněte na tlačítko Google nebo Apple ID a zadejte údaje k těmto účtům. Poté budete automaticky k účtu ESET HOME přihlášeni.

4.Zadejte e-mailovou adresu, heslo a vyberte zemi, kde své produkty využíváte. Zadání těchto údajů je pro vytvoření účtu nutné.


important

Vaše heslo by mělo mít alespoň deset znaků a mělo by obsahovat alespoň jedno:

Malé písmeno

Velké písmeno

Číslici

5.Klikněte na tlačítko Vytvořit účet a přihlásit se.

6.Na základě toho vám zašleme e-mail s potvrzovacím odkazem. Na tento odkaz klikněte, čím se k účtu automaticky přihlásíte.

Po vytvoření účtu ESET HOME získáte přístup ke všem online službám ESET, včetně služby ESET Anti-Theft. Jak tuto službu nastavit, si přečtěte v kapitole Přidání nového zařízení v části ESET Anti-Theft, případně si prostudujte téma ESET Anti-Theft v naší ESET Databázi znalostí.

PAGE_REGISTER