Vytvoření nového účtu ESET HOME

Nový účet ESET HOME si můžete vytvořit na webové stránce home.eset.com, v aplikaci ESET HOME, během aktivačního procesu v hlavním okně produktů ESET pro domácnosti na platformě Windows, prostřednictvím aplikace ESET Parental Control nebo ESET Mobile Security.

Pro zajištění funkčnosti technologie ESET Anti-Theft v produktech na platformě Windows a Android, aplikace ESET Parental Control pro Android a ESET Password Manager, je nutné založit si účet ESET HOME. Tento účet si můžete vytvořit i pomocí přihlášení k účtu Google nebo Apple ID. Pokud si vytvoříte účet ESET HOME touto cestou a budete chtít používat ESET Anti-Theft, Parental Control, budete vyzváni k vytvoření samostatného přístupového hesla k účtu ESET HOME. K nastavení vlastního hesla budete vyzváni též v případě, kdy se rozhodnete odpojit účet Google nebo Apple ID.

PAGE_REGISTER

Vytvoření účtu za pomoci e-mailové adresy:

1.Přejděte na webový portál ESET HOME.

2.Do určených polí zadejte svou platnou e-mailovou adresu, heslo a vyberte zemi. Tato pole jsou pro registraci povinná.

 

important

Heslo by mělo mít alespoň deset znaků, mělo by obsahovat alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

3.Po dokončení výše zmíněných kroků klikněte na tlačítko Vytvořit účet.

4.Na svou e-mailovou adresu obdržíte potvrzovací e-mail. Pro potvrzení registrace klikněte na odkaz v e-mailu. Automaticky tím budete přihlášeni k účtu.

Pokud si vytvoříte účet ESET HOME, získáte tím přístup ke všem online službám ESET, včetně služby ESET Anti-Theft. Pokud potřebujete pomoc s aktivací účtu, přečtěte si kapitolu Přidání nového zařízení v části ESET Anti-Theft. Pro podrobný postup, jak nastavit ESET HOME a službu ESET Anti-Theft ve svých produktech, přečtěte si článek o ESET Anti-Theft v ESET Databázi znalostí (článek nemusí být dostupný ve všech jazycích).

arrow_down_homeVytvoření nového účtu ESET HOME v aplikaci ESET HOME