ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Registrace


important

Povinný účet

Pokud si zakoupíte řešení řady ESET Home Security Ultimate, ESET Home Security Premium nebo ESET Home Security Essential, musíte si vytvořit účet ESET HOME, abyste si mohli stáhnout a používat produkty a funkce ESET.

Nový účet ESET HOME si můžete vytvořit několika způsoby:

Ve webovém portálu ESET HOME

V aplikaci ESET HOME

V hlavním okně produktů ESET pro domácnosti na platformě Windows

Během procesu aktivace v aplikaci ESET Parental Control

V aplikaci ESET Mobile Security

Aby produkty ESET pro domácnosti se systémem Windows a Android pracovaly správně s funkcemi ESET HOME, je třeba si vytvořit účet ESET HOME. Pro vytvoření účtu ESET HOME se přihlaste pomocí svého účtu Google, Apple ID nebo e-mailové adresy a hesla.


important

Pokud jste k vytvoření účtu ESET HOME použili účet Google nebo Apple ID, je třeba si pro správu ESET Anti-Theft a ESET Parental Control vytvořit samostatné heslo nebo odpojit účet Google nebo Apple ID od účtu ESET HOME.

Vytvoření účtu ESET HOME za pomoci e-mailové adresy a hesla

1.Přejděte na webový portál ESET HOME.

2.Klikněte na Vytvořit účet.


note

Pro vytvoření účtu ESET HOME pomocí účtu třetí strany klikněte na tlačítko Google nebo Apple ID a zadejte údaje k těmto účtům. Poté budete automaticky k účtu ESET HOME přihlášeni.

3.Zadejte platnou e-mailovou adresu a klikněte na Přihlásit se pomocí e-mailové adresy.

4.Zadejte e-mailovou adresu, heslo a vyberte zemi, kde své produkty využíváte. Zadání těchto údajů je pro vytvoření účtu nutné.


important

Vaše heslo musí mít minimálně 10 znaků a musí obsahovat alespoň jeden z těchto znaků:

Malé písmeno

Velké písmeno

Číslici

5.Klikněte na tlačítko Vytvořit účet a přihlásit se.

6.Na základě toho vám zašleme e-mail s potvrzovacím odkazem. Na tento odkaz klikněte, čím se k účtu automaticky přihlásíte.

Po vytvoření účtu ESET HOME získáte přístup ke všem online službám ESET, včetně služby ESET Anti-Theft. Jak tuto službu nastavit, si přečtěte v kapitole Přidání nového zařízení a aktivace ESET Anti-Theft nebov naší ESET Databázi znalostí ESET Anti-Theft v naší ESET Databázi znalostí.

PAGE_REGISTER