ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Začínáme

Pokud si vytvoříte účet ESET HOME, můžete spravovat své licence, ochranu svých zařízení i samotná zařízení. ESET HOME poskytuje správu dalších součástí, jako je ESET Parental Control k ochraně vašich dětí před hrozbami šířícími se prostřednictvím jejich chytrých telefonů a tabletů, ESET Password Manager k ochraně a ukládání vašich hesel a osobních údajů a ESET Anti-Theft, který pomůže najít váš notebook nebo mobilní zařízení v případě jeho ztráty nebo odcizení. Pro zobrazení více informací o těchto součástech si prostudujte kapitolu Funkce ESET HOME.

Po vytvoření účtu ESET HOME si přidejte licence a nastavte ochranu zařízení. Na úvodní obrazovce ESET HOME klikněte na Začínáme a pokračujte podle níže uvedených preferencí:

Přidat licenci nebo stáhnout bezpečnostní produkt

1.Vyberte možnost Přidat si licenci a stáhnout bezpečnostní produkt, dále klikněte na tlačítko Pokračovat.

2.Zadejte licenční klíč a klikněte na tlačítko Přidat licenci. Pokud ještě nemáte licenci, klikněte na Koupit licenci nebo získejte bezplatnou zkušební verzi kliknutím na Vyzkoušet ochranu zdarma.


note

Poznámka

Jak spravovat své licence, si přečtěte v kapitole Licence a jejich správa.

3.Nyní, když je vaše licence aktivní, můžete:

a)Přidat další licenci s využitím postupu od kroku 2.

b)Ochránit zařízení – stáhněte si produkt ESET přímo z účtu ESET HOME a připojte zařízení k účtu. Prostřednictvím účtu ESET HOME máte přístup ke správě všech připojených zařízení a licencí. Chránit můžete nejen své zařízení, na kterém právě pracujete, ale i další zařízení rodiny nebo přátel. Ochranu můžete sdílet dle následujících pokynů:


important

Důležité

Ke svému účtu ESET HOME můžete připojit jenom zařízení se systémem Android a Windows.

Chci ochránit toto zařízení – pomocí tohoto tlačítka si stáhnete instalační program produktu ESET přímo do zařízení, na kterém právě pracujete, a zároveň si bezpečnostní produkt aktivujte.

4.Pro stažení instalačního balíčku na zařízení, na kterém jste právě přihlášení k účtu ESET HOME, zvolte možnost Chci ochránit toto zařízení > Pokračovat. Pokud nemáte k dispozici žádnou volnou jednotku licence, odeberte některé ze zařízení od licence, případně si zakupte novou licenci nebo licenci o jednotku licence rozšiřte.


important

Důležité

Po vypršení platnosti licence klikněte na Prodloužit nebo přidejte novou licenci kliknutím na Máte už obnovenou nebo novou licenci?

5.Vyberte konkrétní licenci a klikněte Pokračovat.

6.Klikněte na tlačítko Stáhnout program.


important

Důležité

Při stahování ochrany pro macOS se licenční klíč zobrazí na obrazovce ve třetím kroku. Pro aktivaci produktu zadejte licenční klíč v průběhu instalace produktu.

7.Klikněte na tlačítko OK.

8.Otevřete si stažený instalační program a aktivujte si produkt ESET.

Chci ochránit jiné zařízení

arrow_down_homeChci získat instalační balíček prostřednictvím e-mailu – pomocí tohoto tlačítka odešlete prostřednictvím e-mailu instalační balíček s aktivovaným produktem pro dalších své zařízení.
arrow_down_homeChci sdílet licenci s přítelem – pomocí tohoto tlačítka můžete sdílet jednotku své licence s členem své rodiny nebo přítelem.

Chci zakoupit licenci

Po kliknutí na Zakoupit licenci klikněte na Pokračovat a přesměrujeme vás do ESET e-store, kde dokončíte svůj nákup. Následně přejděte do svého účtu ESET HOME a ochraňte své zařízení.

Stáhněte si zkušební verzi ochrany zdarma

1.Vyberte Stáhnout zdarma zkušební licenci a klikněte na Pokračovat.

2.Vyberte operační systém zařízení, které chcete ochránit, a klikněte na tlačítko Pokračovat.

3.Klikněte na tlačítko:

a)Stáhnout program – instalační balíček programu se stáhne do zařízení, na kterém právě pracujete.

b)Odeslat e-mailem – e-mail s odkazem pro stažení instalačního balíčku se odešle na zadanou e-mailovou adresu.