ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Začínáme

Pokud si vytvoříte účet ESET HOME, můžete spravovat své předplatné a připojená chráněná zařízení. ESET HOME poskytuje správu dalších součástí, jako je ESET Parental Control k ochraně vašich dětí před hrozbami šířícími se prostřednictvím jejich chytrých telefonů a tabletů, ESET Password Manager k ochraně a ukládání vašich hesel a osobních údajů a ESET Anti-Theft, který pomůže najít váš notebook nebo mobilní zařízení v případě jeho ztráty nebo odcizení. Pro zobrazení více informací o těchto součástech si prostudujte kapitolu Funkce ESET HOME.


note

Pokud máte pod svým účtem ESET HOME pouze předplatné ESET Small Business Security nebo ESET Safe Server, máte k dispozici pouze funkce Password Manager, VPN a Anti-Theft. Všechny funkce se zobrazí po přidání předplatného ESET HOME do vašeho do ESET HOME.

Po vytvoření účtu ESET HOME si přidejte předplatné a chraňte svá zařízení. Na domovské obrazovce ESET HOME klikněte na možnost Začínáme a podle svých potřeb pokračujte v následujícím nastavení:

Přidání předplatného a stažení bezpečnostního řešení

1.Vyberte možnost Přidat předplatné nebo stáhnout bezpečnostní produkt, dále klikněte na tlačítko Pokračovat.

2.Zadejte aktivační klíč a klikněte na Přidat předplatné. Pokud předplatné ještě nemáte, vraťte se zpět a klikněte na možnost Zakoupit předplatné nebo Přeji si vyzkoušet ochranu zdarma.


note

Pokud chcete spravovat předplatná, přečtěte si kapitolu Předplatná a jejich správa.

3.Vaše předplatné je teď aktivní a můžete:

a)Přidat další předplatné pomocí postupu v kroku 2.

b)Ochránit zařízení – stáhněte si aplikaci ESET přímo z ESET HOME a připojte zařízení k účtu ESET HOME, kde můžete vidět a ovládat všechny funkce. Chránit můžete nejen své zařízení, ale i zařízení někoho jiného. Jednotky předplatného k bezpečnostní aplikaci můžete sdílet dle následujících pokynů:


important

Chránit můžete také zařízení s macOS, ale se nezobrazí jako připojená zařízení ve vašem účtu ESET HOME. Stav jejich zabezpečení se nezobrazuje v ESET HOME.

Přeji si ochránit toto zařízení – stáhnete instalační program produktu do zařízení, které právě používáte, a aktivuje produkt.

4.Chcete-li stáhnout instalační program do aktuálního zařízení, klikněte na Přeji si ochránit toto zařízení a klikněte na Pokračovat. Pokud nemáte k dispozici volné jednotky předplatného, odeberte některá zařízení, kupte si nové předplatné nebo zvyšte stávající kapacitu předplatného.


important

Pokud vašemu předplatnému vyprší platnost, klikněte na tlačítko Obnovit/Prodloužit platnost nebo přidejte nové předplatné kliknutím na možnost Máte obnovené nebo nové předplatné?

5.Pokud máte více než jedno vhodné předplatné, vyberte předplatné a klikněte na Pokračovat. Chcete-li chránit své zařízení se systémem Windows Server, klikněte na klikněte sem a stáhněte si bezpečnostní řešení pro Windows Server a postupujte podle pokynů na obrazovce.


note

Ochrana zařízení se systémem Android

Pokud chráníte zařízení se systémem Android, budete přesměrováni do obchodu Google Play, kde si můžete stáhnout nejnovější verzi ESET Mobile Security nebo přímo do aplikace ESET Mobile Security, pokud jste si ji už stáhli. Po aktivaci ESET Mobile Security bude zařízení automaticky připojeno k vašemu účtu ESET HOME.

Pro zařízení se systémem Android je k dispozici také bezplatná verze ESET Mobile Security.

6.Klikněte na Stáhnout bezpečnostní řešení.

7.Klikněte na OK.

8.Otevřete si stažený instalační program a aktivujte si produkt ESET.

Přeji si ochránit jiné zařízení

arrow_down_homeOdeslání odkazu ke stažení e-mailem – pomocí tohoto tlačítka odešlete prostřednictvím e-mailu instalační balíček s aktivovaným produktem pro dalších své zařízení.
arrow_down_homeSdílení předplatného– sdílejte své předplatné a umožněte ostatním uživatelům instalovat a spravovat bezpečnostní řešení ESET na svých zařízeních prostřednictvím svého vlastního účtu ESET HOME. Sdílet lze pouze bezpečnostní řešení pro zařízení s operačním systémem Windows a macOS.

Zakoupení předplatného

Vyberte Koupit předplatné, klikněte na Pokračovat a budete přesměrováni do ESET eStore, kde si můžete předplatné zakoupit. Následně se přihlaste ke svému účtu ESET HOME, abyste ochránili své zařízení.

Přejete si vyzkoušet ochranu zdarma?

1.Vyberte možnost Přeji si vyzkoušet ochranu zdarma a klikněte na tlačítko Pokračovat.

2.Vyberte operační systém zařízení, které chcete ochránit, a klikněte na Pokračovat.

3.Klikněte na tlačítko:

a)Stáhnout program – instalační balíček programu se stáhne do zařízení, které právě používáte.

b)Odeslat e-mailem – e-mail s odkazem pro stažení instalačního balíčku se odešle na zadanou e-mailovou adresu