Co dělat v případě nadužité licence

Co do dělat v případě, kdy obdržíte hlášení Aktivace nebyla úspěšná – Nadužívaná licence nebo Aktivace nebyla úspěšná – Zneužitá licence?

Více informací naleznete v Databázi znalostí (článek nemusí být dostupný ve všech jazycích).

Přidal jsem licenci do svého účtu ESET HOME ale je označená jako nadužívaná nebo zneužitá.

Pokud jste licencí aktivovali produkty ESET na více zařízeních, než je dovoleno, bude tato licence označena jako nadužívaná. V takovém případě ji nelze k aktivaci použít až do doby, kdy odeberete od licence některá ze zařízení.


note

Jedna licence je převážně určena k ochraně jednoho operačního systému na jednom zařízení. Pokud používáte více operačních systémů na jednom zařízení, budete potřebovat novou licenci pro každý operační systém.

Je to v případě, kdy na jednom zařízení používáte jak Windows 10, tak Ubuntu. V tomto případě budete potřebovat jednu licenci pro produkt ESET na platformě Windows, například ESET Smart Security Premium, a jednu pro platformu Linux ESET NOD32 Antivirus for Linux Desktop.

Pokud se jedná o novou licenci, kterou jste zakoupili, můžete být obětí podvodu. Požádejte prodejce o vrácení peněz a pořiďte si licenci u autorizovaného prodejce ESET.