ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

ESET Mail Security yükleme adımları

Bu, Yükleme Sihirbazı adı verilen normal bir ana program penceresidir. .msi paketini çift tıklayın ve ESET Mail Security yükleme adımlarını uygulayın:

1.Devam etmek için İleri'yi tıklayın veya yüklemeden çıkmak istiyorsanız İptal'i tıklayın.

2.Bu yükleme sihirbazı, işletim sisteminizin Bölge > Konum ayarının Ev konumu olarak (veya daha eski sistemlerde Bölge ve Dil > Konum ayarının Mevcut konum bölümünde) belirtilen bir dilde çalışır. ESET Mail Security aracınızın yükleneceği Ürün dilini seçmek için açılır menüyü kullanın. ESET Mail Security İçin seçilen dil, yükleme sihirbazında gördüğünüz dilden bağımsızdır.

install_welcome

3.Sonraki'ne tıklayın. Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi görüntülenir. Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'ni ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğinizi belirttikten sonra Sonraki'yi tıklayın.

accept_eula

4.Mevcut yükleme türlerinden birini seçin (türlerin kullanılabilirliği, işletim sisteminize bağlıdır):

Tamamla

Tüm ESET Mail Security özelliklerini yükler.


note

Yükleyici yalnızca temel modülleri içerir; tüm diğer modüller ürün etkinleştirme işleminden sonra ilk modül güncellemesi sırasında indirilir.


note

E-posta iletileri için Yerel karantinayı kullanmayı planlıyor ve karantinaya alınmış ileti dosyalarının C: sürücünüzde depolanmasını istemiyorsanız, Veri klasörü yolu yerine tercih ettiğiniz sürücü ve konumu girin. Ancak tüm ESET Mail Security veri dosyalarının bu konumda depolanacağını unutmayın.

install_type

Özel

Sisteminizde hangi ESET Mail Security özelliklerinin yükleneceğini seçmenize olanak sağlar. Ürün modülleri ve özelliklerinin listesi, yükleme başlamadan önce gösterilir. ESET Mail Security Ürününü yalnızca ihtiyacınız olan bileşenlerle özelleştirmek istediğinizde bu seçenek kullanılabilir.

install_add_component

5.ESET Mail Security ürününü yükleyeceğiniz konumu seçmeniz istenir. Program, varsayılan olarak C:\Program Files\ESET\ESET Mail Security klasörüne yüklenir. Bu konumu değiştirmek için Gözat'ı tıklayın (önerilmez).

install_typical_folder

6.Yükleme işlemini başlatmak için Yükle'yi tıklayın. Yüklemenin ardından ESET Mail Security ürününü etkinleştirmeniz istenir.