ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

İlk modül güncellemesi

Yükleyici boyutuyla ilgili ağ trafiğini azaltmak ve kaynaklardan tasarruf etmek için yükleyici yalnızca gerekli modülleri içerir. Ürün etkinleştirmeden sonra tüm diğer modüller ilk modül güncellemesi sırasında indirilir. En önemli avantajı, önemli ölçüde daha küçük bir yükleyici olmasıdır ve ürünü etkinleştirdiğinizde ESET Mail Security yalnızca en son uygulama modüllerini indirir.

Minimum modül yükleyicisi aşağıdaki modülleri içerir:

Loaders

Anti-Stealth desteği

Doğrudan Bulut iletişim

Çeviri desteği

Yapılandırma

SSL

Ürün etkinleştirmeden sonra, size özelliklerin başlatılmasıyla ilgili bilgi veren Korumayı başlatma durumunu görürsünüz.

minimal_modules_green


important

Modülleri indirirken sorun yaşarsanız (örneğin, ağ bağlantısı yok, güvenlik duvarı veya proxy ayarları) uyarı uygulama durumu İlgilenmenizi gerektiriyor şeklinde gösterilir.

İşlemi yeniden güncellemeye başlamak için ana program penceresinden Güncelleme > Güncellemeleri denetle'yi tıklayın.

Birkaç başarısız girişimden sonra kırmızı uygulama durumu Koruma ayarları başarısız oldu görüntülenir. Modülleri güncelleyemiyorsanız tam ESET Mail Security .msi yükleyicisini indirin.

Sunucunuz internet bağlantısı yoksa ve güncellemeler gerekiyorsa ESET güncelleme sunucularından güncelleme modülü dosyalarını indirmek için aşağıdaki yöntemleri kullanın:

Yansıtmadan güncelleme

Ayna aracını kullanma