ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Canlı yükleyici

Live installer yükleme paketini indirdiğinizde yükleme dosyasını çift tıklayın ve Yükleme Sihirbazı'ndaki adım adım açıklamalı talimatları uygulayın.


important

Bu tür yükleme için Internet'e bağlı olmanız gerekir.

INSTALLATION_LIVE

1.Açılır menüden uygun dili seçip Devam'ı tıklayın.


note

Parola korumalı ayarlara sahip önceki sürüm üzerine daha yeni bir sürüm yüklüyorsanız parolanızı yazın. Erişim ayarlarında ayarlar parolasını yapılandırabilirsiniz.

2.Aşağıdaki özellikler için tercihinizi yapın, Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı okuyun ve Devam'ı tıklayın veya tüm özellikleri etkinleştirmek için İzin ver'i tıklayın:

ESET LiveGrid® geri bildirim sistemi

İstenmeyen türden olabilecek uygulamalar

Müşteri Deneyimini İyileştirme Programı


note

Devam veya Tüm izin ver ve devam et'i tıklayarak Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'ni kabul eder ve Gizlilik Politikası'nı onaylarsınız.

3.ESET HOME Kullanarak cihazın güvenliğini etkinleştirmek, yönetmek ve görüntülemek için cihazınızı ESET HOME hesabına bağlayın. ESET HOME hesabına bağlamadan devam etmek için Girişi atla'yı tıklayın. Daha sonra cihazınızı ESET HOME hesabınıza bağlayabilirsiniz.

4.ESET HOME portalına bağlanmadan devam ederseniz bir etkinleştirme seçeneği belirleyin. Daha eski bir sürümün üzerine yeni bir sürümü yüklüyorsanız Lisans Anahtarınız otomatik olarak girilir.

5.Yükleme Sihirbazı, lisansınıza bağlı olarak hangi ESET ürününün yüklenmiş olduğunu belirler. En fazla güvenlik özelliğine sahip sürüm her zaman önceden seçilidir. ESET ürününün farklı bir sürümünü yüklemek istiyorsanız Ürünü değiştir'i tıklayın. Yükleme işlemini başlatmak için Devam'ı tıklayın. Bu, birkaç dakika sürebilir.


note

Geçmişte kaldırılmış olan ESET ürünlerinden kalanlar (dosyalar veya klasörler) varsa bunların kaldırılmasına izin vermeniz istenir. Devam etmek için Yükle'yi tıklayın.

6.Yükleme Sihirbazı'ndan çıkmak için Bitti'yi tıklayın.

MONITOR_RED Yükleme sorun gidericisi.


note

Ürün yüklenip etkinleştirildikten sonra modüller indirilmeye başlar. Koruma başlatılır ve indirme işlemi tamamlanmadığı takdirde bazı özellikler tam olarak işlevsel olmayabilir.