ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Müşteri Deneyimini İyileştirme Programı

Müşteri Deneyimini İyileştirme Programı'na katılarak ESET'e ürünlerimizin kullanımıyla ilgili anonim bilgileri sağlarsınız. Veri işleme ile ilgili daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.

Onayınız

Programa katılım gönüllülük esasına dayalıdır ve rızanıza bağlıdır. Katıldıktan sonra, herhangi bir işlem yapmanız gerekmez, yani bu pasif bir katılımdır. Ürün ayarlarını değiştirerek dilediğiniz zaman onayınızı geri çekebilirsiniz. Bu, anonim verilerinizi daha fazla işlememize engel olacaktır.

Ürün ayarlarını değiştirerek dilediğiniz zaman onayınızı geri çekebilirsiniz:

Ne tür bilgiler toplarız?

Ürünle etkileşim ile ilgili veriler

Bu bilgiler, bize ürünlerimizin nasıl kullanıldığı hakkında daha fazla veri sunar. Bu veriler sayesinde, örneğin hangi işlevlerin sıkça kullanıldığını, kullanıcıların hangi ayarları değiştirdiğini veya ürünü kullanırken ne kadar süre harcadıklarını bilebiliriz.

Aygıtlarla ilgili veriler

Bu bilgileri, ürünlerimizin nerede ve hangi aygıtlarda kullanıldığını anlamak için toplarız. Tipik örnekler arasında aygıt modeli, ülke, işletim sisteminin sürümü ve adı yer alır.

Hata tanılama verileri

Ayrıca hatalarla ve kilitlenme durumlarıyla ilgili bilgiler de toplanır. Örneğin, oluşan hatalar ve bu hataya neden olan işlemler.

Bu bilgileri neden topluyoruz?

Bu anonim bilgiler, ürünlerimizi siz kullanıcılarımız için iyileştirmemize olanak tanır. Ürünleri mümkün olduğunda alakalı, kullanımı kolay ve hatasız bir hale getirmemize yardımcı olurlar.

Bu bilgileri kim kontrol ediyor?

ESET, spol. s r.o. bu Program kapsamında toplanan verilerin yegane denetleyicisidir. Bu bilgiler üçüncü taraflarla paylaşılmaz.