ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Yükleme

ESET Internet Security ürününü bilgisayarınıza yüklemenin birkaç yöntemi vardır. Yükleme yöntemleri, ülkeye ve dağıtım şekline göre değişebilir:

Live installer - ESET web sitesinden veya CD/DVD'den indirildi. Yükleme paketi tüm diller için evrenseldir (uygun dili seçin). Live installer küçük bir dosyadır ve ESET Internet Security ürününü yüklemek için gereken ek dosyalar otomatik olarak indirilir.

Çevrim dışı yükleme - Live installer dosyasından daha büyük bir .exe dosyası kullanır ve yükleme işleminin tamamlanması için internet bağlantısı veya ek dosyalar gerektirmez.


important

ESET Internet Security Ürününü yüklemeden önce, bilgisayarınızda başka antivirüs programları yüklü olmadığından emin olun. Tek bir bilgisayarda iki veya daha fazla antivirüs çözümü yüklüyse, bu ürünler birbiriyle çakışabilir. Sisteminizdeki diğer antivirüs programlarını kaldırmanızı öneririz. Genel antivirüs yazılımına yönelik kaldırıcı araçlarının bir listesi için bkz.ESET Bilgi Bankası makalesi (İngilizce ve diğer birkaç dilde mevcuttur).