Pokročilá instalace

Pokročilá instalace je určena zkušeným uživatelům, kteří chtějí během instalačního procesu měnit pokročilé nastavení.

Proxy server
Pokud pro připojení k internetu používáte proxy server, pro jeho konfiguraci vyberte možnost Používám proxy server. Následně do pole Adresa zadejte IP adresu nebo název proxy serveru a vyplňte port (standardně 3128). V případě, že proxy vyžaduje autentifikaci, zadejte uživatelské jméno a heslo. Jestliže proxy server nepoužíváte, vyberte Nepoužívám proxy server. Pokud si nejste jisti, zda pro připojení k internetu proxy server používáte, vyberte možnost Převzít nastavení ze systému.

Oprávnění
Definujte seznam privilegovaných uživatelů a skupin, které budou mít oprávnění k úpravě konfigurace programu. Ze seznamu na levé straně vyberte uživatele nebo skupinu, a následně klikněte na tlačítko Přidat pro přidání uživatele do seznamu Privilegovaných uživatelů. K zobrazení všech systémových uživatelů vyberte Zobrazit všechny uživatele. Pokud ponecháte seznam prázdný, všichni uživatelé budou privilegovaní.

ESET LiveGrid®
Pro více informací o ESET LiveGrid přejděte do Slovníku pojmů.

Potenciálně nechtěné aplikace
Pro více informací o potenciálně nechtěných aplikacích přejděte do Slovníku pojmů.

 

Firewall
Vyberte režim filtrování firewallu. Pro další informace se podívejte do kapitoly Režimy filtrování.Pro dokončení instalace ESET Cyber Security Pro:

macOS Big Sur (11)

1.Povolte systémová rozšíření.

2.Povolte úplný přístup k disku.

3.Umožněte programu ESET přidat nastavení proxy. Obdržíte následující upozornění: "ESET Cyber Security Pro"Chtěli byste přidat konfigurace serveru proxy. Jakmile obdržíte toto oznámení, klikněte na Povolit. Pokud kliknete na Nepovolit, nebude ochrana přístupu na web fungovat.

hmtoggle_plus0macOS 10.15 a novější

Po dokončení instalace ESET Cyber Security Pro doporučujeme provést kontrolu počítače na přítomnost škodlivého kódu. Pro spuštění kontroly klikněte v hlavním okně programu na záložku Kontrola počítače a vyberte možnost Smart kontrola. Pro více informací o volitelné kontrole počítače přejděte do kapitoly volitelná kontrola počítače.