Typická instalace

Typická instalace nainstaluje produkt s doporučeným nastavením, které je vhodné pro většinu uživatelů. Toto nastavení zajišťuje maximální zabezpečení počítače v kombinaci s nízkými nároky na systémové prostředky. Tento typ instalace je předvybrán jako výchozí a je doporučen pro uživatele, kteří nevyžadují specifické nastavení.

1.V okně ESET LiveGrid vyberte požadovanou možnost a klikněte na Pokračovat. Pokud se později rozhodnete, že chcete nastavení změnit, přejdete do Nastavení LiveGrid. Více informací o technologii ESET Live Grid najdete v našem glosáři.

2.V okně Potenciálně nechtěné aplikace vyberte požadovanou možnost (viz potenciálně nechtěná aplikace?) a klikněte na Pokračovat. Pokud se později rozhodnete, že chcete toto nastavení změnit, použijte Rozšířeného nastavení.

3.Klikněte na možnost Instalovat. Pokud vás k tomu systém vyzve, zadejte adminstrátorské heslo do macOS, potvrďte jej a klikněte na tlačítko Instalovat aplikaci.

 

Pro dokončení instalace ESET Cyber Security Pro:

macOS Big Sur (11)

1.Povolte systémová rozšíření.

2.Povolte úplný přístup k disku.

3.Umožněte programu ESET přidat nastavení proxy. Obdržíte následující upozornění: "ESET Cyber Security Pro"Chtěli byste přidat konfigurace serveru proxy. Jakmile obdržíte toto oznámení, klikněte na Povolit. Pokud kliknete na Nepovolit, nebude ochrana přístupu na web fungovat.

hmtoggle_plus0macOS 10.15 a novější

Po dokončení instalace ESET Cyber Security Pro doporučujeme provést kontrolu počítače na přítomnost škodlivého kódu. Pro spuštění kontroly klikněte v hlavním okně programu na záložku Kontrola počítače a vyberte možnost Smart kontrola. Pro více informací o volitelné kontrole počítače přejděte do kapitoly volitelná kontrola počítače.