ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Giriş

ESET Business Account (EBA), ESET kurumsal lisans sahiplerinin tüm lisanslarını tek bir yerden yönetmesine olanak tanır. ESET Business Account portalına lisansları ekledikten sonra lisansınızın içerdiği cihaz lisansı sayısını siteler arasında paylaştırabilir ve lisanslarınızı yönetmeleri için güvendiğiniz kişileri kaydedebilirsiniz.

EBA şunları yapmanıza izin verir:

Cihaz lisanslarını Siteler (şubeler) arasında paylaşın

Lisans ve ürün kullanımının ayrıntılı genel görünümüne bakma

Kullanıcıları belirli sitelere atama

İki öğeli kimlik doğrulama ile lisans yönetimi aracınızı koruma

ESET PROTECT Dağıtımı ve yönetimi için ESET Full Disk Encryption aracına erişin

Etkinleştir ESET LiveGuard Advanced

Eriş ESET Cloud Office Security

Eriş ESET Inspect

ESET Secure Authentication SDK anahtarları ve SMS Kredileri'ni yönetin


note

ESET License Administrator aracını değiştirme

ESET Business Account 30 Haziran 2022'de Kullanım Ömrünü tamamlayan eski versiyonu ESET License Administrator aracının yerine geçiyor. ESET License Administrator Kullanım Ömrü Sonu hakkında daha fazla bilgi edinin.


important

ESET Endpoint Encryption (EEE) lisanslar

ESET Endpoint Encryption (daha önceki adıyla DESlock) lisansları artık ESET Business Account ile uyumlu değildir. EEE lisanslarının nasıl yönetileceği ile ilgili daha fazla bilgi için EEE Lisans Türleri bölümüne bakın.

Hizmet kullanılabilirliği

ESET Durum Portalı, ESET bulut hizmetlerinin geçerli durumunu, zamanlanmış kesintileri ve geçmiş olayları görüntüler. Desteklenen bir ESET hizmetiyle ilgili sorun yaşıyorsanız ve bu sorunun Durum Portalı'nda listelendiğini görmüyorsanız ESET Teknik Destek ekibiyle iletişime geçin.

İzleme ekipleri potansiyel sorunları dahili olarak doğrular ve teyit edilen olaylar, yüksek güvenilirlik ve doğruluğu korumak için manuel olarak yayınlanır ve güncellenir. Bu nedenle, Durum Portalı'nda hafif bir gecikmeyle görünürler. Kısa süreli olaylar, manuel olarak onaylanmadan önce çözülürse yayınlanmayabilir.