ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Lisans ekle

Mevcut işletme lisanslarınızı ESET Business Account (EBA) ile yönetmek için lisans anahtarı ve bu lisansla ilişkili e-posta gelen kutusuna erişim gereklidir.

1.Lisanslar > Lisans ekle > Lisans anahtarını gir'i tıklayın.

2.Lisans anahtarını yazıp Lisans ekle'yi tıklayın.

eba_add_license

3.Lisans EBA hesabınızdakinden farklı bir e-posta adresiyle kayıtlıysa doğrulama bağlantısı içeren bir e-posta alacaksınız (24 saat geçerlidir). Bağlantıyı tıklayın ve istendiğinde ESET Business Account portalı için giriş bilgilerinizi yazın.

ESET License Administrator tarafından yönetilen lisanslar


note

Kullanım Ömrü Sonu

ESET License Administrator, 30 Haziran 2022'de Kullanım Ömrü Sonuna ulaştı ve ESET Business Account ile değiştirildi. ESET License Administrator Kullanım Ömrü Sonu hakkında daha fazla bilgi edinin.

ESET Business Account tarafından yönetilmeyen lisanslar


important

ESET Endpoint Encryption (EEE) lisanslar

ESET Endpoint Encryption (daha önceki adıyla DESlock) lisansları artık ESET Business Account ile uyumlu değildir. EEE lisanslarının nasıl yönetileceği ile ilgili daha fazla bilgi için EEE Lisans Türleri bölümüne bakın.

Ek seçenekler

ESET Business Account Portalında oluşturulmuş siteleriniz varsa lisansın bazı birimlerini belirli sitelere atayabilirsiniz. Onayla'yı tıklayın.

Ağ bağlantılı bir ortamdaki iş istasyonlarında ve sunucularda bulunan içe aktarılmış lisanslarınızla ilişkili ESET ürünlerini tek bir merkezi konumdan yönetmek için ESET PROTECT'ı kullanın.