ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Çevrimdışı/Eski lisanları indirme

Kullanıcı Adı ve Parola kullanılan daha eski ürünleri etkinleştirmek için kullanılan çevrimdışı ya da eski lisansları indirmek istiyorsanız, Ayarlar ekranında ilgili seçeneği etkinleştirip aşağıdaki adımları uygulayın.


important

Çevrimdışı ve eski lisans dosyalarının doğru şekilde kullanımı

Çevrimdışı lisans dosyası, yalnızca internete hiçbir zaman bağlanmayan bilgisayarlarda kullanılmak içindir.

Eski lisans dosyaları, internete bağlanan bilgisayarlarda kullanılabilir.

ESET Business Account Portalınızda siteler kullanıyor ve şirket kullanımı için (belirli bir site için değil) çevrimdışı bir lisans dosyası oluşturmak istiyorsanız herhangi bir siteye tahsis edilmemiş ücretsiz bir cihaz lisansının mevcut olduğundan emin olun.

Bir toplu lisanstan siteye özel çevrimdışı lisansı indirin

Çevrimdışı lisans indirme

1.Lisanslar ekranından bir lisansı tıklayın ve içerik menüsünde Çevrimdışı dosyalar oluştur'u tıklayın.

eba_download_off_leg_license_0


note

Toplu lisans

ESET Business Account Portalında toplu bir lisans varsa dahil olan ürünleri görmek için Ürün sütunundaki eba_icon_license_expand_bundle simgesini tıklayın.

2.Belirli bir Ürün seçin, çevrimdışı olarak etkinleştirmek istediğiniz Birim sayısını ayarlayın, istediğiniz bir ad girin (ad oluşturulan çevrimdışı lisans listesinde gösterilir) ve Oluştur'u tıklayın.
 
Bu çevrimdışı lisans dosyası tarafından etkinleştirilen belirli bir lisans ürününün doğrudan ESET sunucularından güncellemeleri almasını istiyorsanız (hedef makinenin internet erişimi varsa), Kullanıcı Adı ve Parolayı Dahil Et onay kutusunu işaretleyin. Aksi halde, ürünün yapılandırdığınız farklı bir konumdan (aynadan) güncellenmesi gerekir.
 
ESET PROTECT on-prem ile yönetime izin ver seçeneğinin yanındaki onay kutusunu işaretlerseniz bir ESET PROTECT on-prem token'ı sağlamanız istenir. Token'ı almak için ESET PROTECT on-prem Offline etkinleştirme Online Yardım başlıklı talimatları uygulayın. Lisans Dosyası Token'ı listelendiğinde bunu not edin ve bu token'ı ESET Business Account ürünündeki ESET PROTECT on-prem token'ı alanına girin.
eba_download_off_leg_license_1

3.Yeni çevrimdışı lisanslar oluşturulur. Oluşturulan çevrimdışı lisansların sayısı ilk birim sayısının yanında gösterilir ve henüz herhangi bir siteye (şube ofisine) atanmamış lisans sayısından çıkarılır. Lisansı tekrar tıklayın ve Ayrıntıları göster'i seçin.

4.Çevrimdışı dosyalar'ı tıklayın, ardından oluşturulan çevrimdışı lisans dosyasını ve İndir'i tıklayın.

eba_download_off_leg_license_2

Bir toplu lisanstan siteye özel çevrimdışı lisans

1.Siteler'e gidin, bir siteyi tıklayın ve 'ı seçin.

2.Çevrimdışı dosyalar'ı tıklayın.

3.Ürün açılır menüsünden istediğiniz ürünü seçin.

4.Çevrimdışı lisans oluştur'u tıklayın.

Eski lisansı indirme

1.Lisanslar ekranından bir lisansı tıklayın ve içerik menüsünde Eski lisans dosyasını indir'i tıklayın.

2.Parolayı görmek için Göster'i ve ardından İndir'i tıklayın.
eba_download_off_leg_license_4