ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Ayarlar

Ayarlar ekranından çeşitli bildirimler ayarlayabilir, hangi lisans dosyalarının (Eski ve Çevrimdışı) indirme işlemi için mevcut olacağını belirtebilir, tüm kullanıcılar için iki öğeli kimlik doğrulamasını açabilir ve ESET Business Account (EBA) hesabınızı silebilirsiniz.

eba_settings_0

Uyarılar

Son kullanma süresi yaklaşıyor uyarısı - Son kullanma tarihine yakın lisanslar için bir uyarı oluşturun (30 gün veya daha az). Uyarı onay kutusunun işaretini kaldırırsanız, uyarı durumu Uyarılar ekranında doldurulmaz. Bu tür uyarılar için e-posta bildirimlerini açmak üzere Uyarı onay kutusunu ve ardından E-posta onay kutusunu işaretleyin.

Kullanım sınırı aşılmak üzere uyarısı - Kullanım sınırına yaklaşan (%90 kullanım) lisanslar için bir uyarı oluşturun. Bu tür uyarılar için e-posta bildirimlerini etkinleştirmek üzere önce Uyarı onay kutusunu, ardından E-posta sütunundaki onay kutusunu işaretleyin.

Aşırı kullanıldı uyarısı — Aşırı kullanılan lisanslar için bir uyarı oluşturun. Uyarı onay kutusunun işaretini kaldırırsanız aşırı kullanılan lisanslar Lisans ekranında kırmızı olarak vurgulanmaz. Uyarılar ekranında yalnızca birim sayısı kırmızı renkle gösterilir ve uyarı durumu doldurulmaz.

Lisans yönetimi

ESET Business Account Ürününe bağlanmayan cihaz lisanslarını devre dışı bırak - Bu ayar etkinleştirilirse EBA'dan dağıtılan ve uç nokta cihazlarında etkinleştirilen lisansların, söz konusu cihazlar seçilen dönem içinde etkinleştirme sunucusuna bağlanmazsa ne kadar süre sonra otomatik olarak devre dışı bırakılacağını ayarlamanıza olanak tanır. Bu işlevin sağlayan hizmet, 12 saatte bir, 12:00 ve 00:00 UTC saatlerinde çalıştırılır.

Sürüm 6'dan daha eski ürünler için eski lisans dosyalarını göster — Lisans bir lisans dosyası (.lic) ve bir Kullanıcı Adı/Parola indirmenize olanak tanıyorsa bu kimlik bilgileri daha eski ürün sürümlerini etkinleştirmek için kullanılabilir.

Çevrimdışı lisans dosyalarını indirme seçeneğini göster – Bir lisans, çevrimdışı lisans dosyasını (.lf) indirmenize izin verirse söz konusu dosya çevrimdışı etkinleştirme yapmak için kullanılabilir.

Güvenlik

Tüm kullanıcılar için İki Faktörlü Kimlik Doğrulaması iste - EBA portalınıza erişirken ESET Secure Authentication ekstra bir güvenlik katmanı ekler.

Hatırlanan tüm cihazları unut

Tarih Biçimi

Tüm kullanıcılar için bir tarih biçimi ayarla - EBA kullanıcılarınızı ESET Business Account portalında görüntülemek üzere bir tarih ve saat biçimi seçmek için açılır menüleri kullanın.

Hesap yönetimi

Ürününü silESET Business Account - ESET Business Account ürününüzü silmek için:

1.Sil'i tıklayın.

2.EBA portalına erişmek için kullandığınız parolayı girin.

3.İleri'yi tıklatın.

4.Hesabını sil'i seçin