Importování licencí

Pro správu existujících firemních licencí prostřednictvím portálu ESET Business Account (EBA) potřebujete licenční klíč a přístup k e-mailu, který jste uvedli při nákupu licence.

1.Přejděte do sekce Licence a klikněte na Přidat licenci > Zadat licenční klíč.

2.Zadejte licenční klíč a klikněte na tlačítko Přidat licenci.

eba_enterlicense_key_continue

3.Pokud je licence registrována na jinou e-mail adresu, než na kterou je založen EBA účet, e-mailem obdržíte ověřovací odkaz (platný je 24 hodin). Klikněte na něj, a v případě potřeby zadejte pro ověření své přihlašovací údaje do portálu ESET Business Account.

Licence spravované prostřednictvím ESET License Administrator


note

Životnost tohoto obsahu již vypršela

ESET License Administrator dosáhl 30. června 2022 konce svého životního cyklu a nahradil jejESET Business Account. Další informace týkající se ukončení ESET License Administrator naleznete v samostatném článku.

Licence, které nelze spravovat prostřednictvím ESET Business Account


important

Správa ESET Endpoint Encryption (EEE) licencí

Licence pro ESET Endpoint Encryption (dříve známý jako DESlock) nejsou kompatibilní s portálem ESET Business Account. Více informací týkajících se správy licencí pro EEE naleznete v uživatelské příručce k produktu EEE v kapitole License Types.

Další možnosti

Máte-li na portále ESET Business Account vytvořeny lokality, můžete nově přidanou licenci přiřadit jednotlivým lokalitám. Dále klikněte na tlačítko Potvrdit.

Pro správu produktů ESET na stanicích a serverech zalicencovaných importovanou licencí můžete využít ESET PROTECT Cloud.