ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

SysInspector Günlük İsteği (yalnızca Windows)

SysInspector Günlüğü İsteği görevi, bir istemci güvenlik ürününden SysInspector günlüğü istemek için kullanılır.


note

ESET SysInspector yalnızca Windows bilgisayarlarda çalışır.

Yeni bir İstemci Görevi oluşturmak için aşağıdaki seçeneklerden birini belirleyin:

Görevler > Yeni > add_new_defaultİstemci görevi'ne tıklayın.

Görevler'i tıklayın ve istenen görev türünü seçin, Yeni > add_new_defaultİstemci Görevi'ni tıklayın.

Bilgisayarlar'da hedef cihazı tıklayın, icon_tasks Görevler > add_new_defaultYeni Görev'i seçin. Ayrıca bu görevi Bilgisayarlar'da bir bilgisayarı seçip Ayrıntılar > Günlükler > Günlük İste (Yalnızca Windows'u tıklayarak da çalıştırabilirsiniz.

Temel

Temel bölümünde Ad ve Açıklama(isteğe bağlı) gibi görevle ilgili temel bilgileri girin. Etiketleri atamak için Etiketleri seç'i tıklayın.
Görev açılır menüsünde oluşturmak ve yapılandırmak istediğiniz görev türünü seçin. Yeni bir görev oluşturmadan önce belirli bir görev türü seçtiyseniz Görev alanı, geçmişteki tercihinize göre önceden doldurulur. Görev (Tüm Görevler listesine bakın), görevin ayarlarını ve davranışını tanımlar.

Ayarlar

Günlüğü istemcide depola - SysInspector günlüğünün istemcide ve aynı zamanda ESET PROTECT Server. Örneğin bir istemcide ESET Endpoint Security yüklenmişse günlük genellikle C:\Program Data\ESET\ESET Security\SysInspector konumunda depolanır.

Özet

Yapılandırılan ayarların özetini gözden geçirip Bitir'i tıklatın. İstemci Görevi artık oluşturulmuştur ve bir pencere görüntülenir:

İstemci Görevi Hedeflerini (bilgisayarlar veya gruplar) ve Tetiklemeyi belirtmek için Tetikleme Oluştur'u (önerilir) tıklayın.

Kapat'ı tıkladığınızda daha sonra bir Tetikleyici oluşturabilirsiniz: İstemci Görev örneğini tıklayın ve açılır menüden restart_default Şurada çalıştır'ı seçin.

client_task_finish

Görevler'de, oluşturulan her görev için ilerleme göstergesi çubuğunu, durum simgesini ve ayrıntıları görebilirsiniz.

Görev tamamlandıktan sonra ESET SysInspector günlük listesinde yeni bir giriş görünür. Keşfetmek için listedeki bir girişi tıklayın.