ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Bezpečnostní přehled

Pro zobrazení uložených hesel a informací o zabezpečení zařízení přejděte do menu menu > Bezpečnostní přehled. Pokud není vaše hlavní heslo dostatečně silné, Password Manager vám jej pomůže změnit.

Pomocí kontroly prozrazených hesel porovnává uložená hesla s databází prozrazených hesel na webové stránce haveibeenpwned.com. Pro provedení kontroly klikněte dále na Provést kontrolu hesel.

Dvoufaktorové ověření vás informuje o stavu ověřování vašeho účtu ESET Password Manager.

epwm_security_report

Rootnuté zařízení / zařízení s provedeným jailbreakem (pouze v mobilní aplikaci Password Manager)

Rootnuté zařízení s Android nebo iOS zařízení s jailbreakem je riziko. Takové zařízení nebo operační systém může ovládat jiný nelegitimní software a může ohrozit zabezpečení zařízení nebo dat. Přečtěte si Aplikace ESET pro mobilní telefony na rootnutých zařízeních nebo zařízeních s provedeným jailbreakem (článek nemusí být k dispozici ve všech jazycích).


important

Důležité

Pokud si nejste vědomi, že byste vy nebo někdo jiný provedli root nebo jailbreak zařízení, obraťte se na důvěryhodný servis mobilních telefonů.

Zámek zařízení (pouze v mobilní aplikaci Password Manager)

Bez nastaveného ověření přístupu (zámku obrazovky) může kdokoli neoprávněný vaše zařízení používat. Uchovejte svá data v bezpečí tím, že si nastavíte ověření přístupu v podobě PIN kódu, hesla nebo biometrického ověřování. Pokud si chcete zámek nastavit, v zařízení Android ťukněte v aplikaci Password Manager na položku Zámek zařízení > Otevřít nastavení. Na iOS zařízení přejděte do Nastavení > Touch ID & heslo.