ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Obecné

Vypnout přihlašovací okno při startu – výchozí chování Password Manager, automatické spuštění přihlašovacího okna po startu prohlížeče, bude vypnuto.

Kliknutím na účet v seznamu účtů si otevřete jeho URL adresu (dostupná také v aplikaci ESET Password Manager) – vypnutím této možnosti se po kliknutí na položku účtu otevře okno pro jeho úpravu.

Automaticky nezobrazovat seznam účtů – označte tuto možnost v případě, pokud máte pro konkrétní webovou stránku uloženo více účtů, a nechcete, aby se seznam s účty automaticky zobrazoval.

Vypnout automatické vyplňování – pokud možnost označíte, v případě, že jste přihlášení k ESET Password Manager, nedojde k předvyplnění přihlašovacích údajů během přístupu na známou webovou stránku. Označením této možnosti zakážete všechna automatická přihlášení k webovým stránkám nebo aplikacím.

Nastavit ESET Password Manager jako výchozí správce hesel – pro využití tuto možnost označte. Ve všech polích formulářů se zobrazí ikona ESET Password Manager pro jejich automatické vyplňování.

Integrovat s kontextovým menu – pokud možnost označíte, Password Manager přidá do kontextového menu možnost Vygenerovat heslo. Klikněte na Vygenerovat heslo pro zkopírování nově vygenerovaného hesla do schránky. Toto heslo vložte během přihlášení. Zaškrtněte toto nastavení, pokud chcete automaticky vyplnit přihlašovací údaje ve webových prohlížečích Google Chrome / Microsoft Edge.

Dotázat se na uložení identity – pokud tuto možnost zaškrtnete, oznámení vás informuje o nově nalezené identitě.

Zapojit se do programu zvyšování spokojenosti zákazníků – pokud tuto možnost zaškrtnete, budete společnosti ESET poskytovat anonymní informace o používání ESET Password Manager.

Poskytnout diagnostická data pro analýzu chyb – diagnostická data pomáhají společnosti ESET analyzovat chyby a sledovat problémy s výkonem. Toto nastavení je dostupné i v aplikaci ESET Password Manager. Pokud je možnost označena, ESET můžete rychleji řešit problémy s produktem a technická podpora společnosti ESET vám může efektivněji pomoci.