ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Obecné

Vypnout přihlašovací okno při startu – výchozí chování Password Manager, automatické spuštění přihlašovacího okna po startu prohlížeče, bude vypnuto.

Kliknutím na účet v seznamu účtů si otevřete jeho URL adresu – pokud tuto funkci, ve výchozím stavu zapnutou, vypnete, kliknutím na konkrétní účet v seznamu účtů si otevřete okno pro jeho úpravu.

Automaticky nezobrazovat seznam účtů – označte tuto možnost v případě, pokud máte pro konkrétní webovou stránku uloženo více účtů, a nechcete, aby se seznam s účty automaticky zobrazoval.

Vypnout automatické vyplňování účtů – vaše přihlašovací údaje budou předem vyplněny (např. při přístupu na známou webovou stránku pomocí prohlížeče se zapnutým doplňkem ESET Password Manager). Odznačením této možnosti vypnete automatické přihlašování do webových stránek a aplikací.

Nastavit ESET Password Manager jako výchozího správce hesel – pokud tuto možnost zaškrtnete, ESET Password Manager bude použit jako výchozí správce hesel. Při vyplňování formulářů se objeví v každém poli ikona ESET Password Manager pro automatické vyplnění údajů.

Integrovat s kontextovým menu – pokud je možnost označena, Password Manager přidá do kontextového menu možnost Vygenerovat heslo. Klikněte na Vygenerovat heslo pro zkopírování nově vygenerovaného hesla do schránky. Toto heslo poté vložte při přihlášení.

Dotázat se na uložení identity – pokud tuto možnost zaškrtnete, oznámení vás informuje o nově nalezené identitě.

Zapojit se do programu zvyšování spokojenosti zákazníků – pokud tuto možnost zaškrtnete, budete společnosti ESET poskytovat anonymní informace o používání ESET Password Manager.

Poskytnout diagnostická data pro analýzu chyb – diagnostická data pomáhají společnosti ESET analyzovat chyby a sledovat problémy s výkonem. Pokud tuto možnost zaškrtnete, ESET bude řešit jakýkoli problém s produktem rychleji a technická podpora společnosti ESET vám pomůže efektivněji.