ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

Başlarken

ESET HOME hesabı oluşturduğunuzda aboneliklerinize ve bağlı cihaz korumalarınıza genel bakış elde edebilir ve bunları yönetebilirsiniz. Ayrıca ESET HOME çeşitli özellikler de içermektedir: Örneğin, çocuklarınızı akıllı telefon ve tabletlerindeki tehditlerden korumak için ESET Parental Control, parolalarınızı ve kişisel verilerinizi korumak ile depolamak için ESET Password Manager, ve kaybolan veya çalınan dizüstü bilgisayarınızı ya da mobil cihazınızı bulmanıza yardımcı olan ESET Anti-Theft,. Ayrıca ESET Home Security Ultimate kullanıcılarının VPN ve Kimlik Koruması özelliklerini kullanma seçeneği de bulunur. Daha fazla bilgi için ESET HOME özellikleri bölümünü okuyun.

ESET HOME hesabınızı oluşturduktan sonra abonelik ekleyerek ve cihazlarınızı koruma altına alarak başlayabilirsiniz. ESET HOME ana ekranında, Başlayın‘a tıklayın ve aşağıdaki tercihlerinize göre devam edin:

Abonelik ekleme ve koruma indirme

1.Bir abonelik ekleyin ve korumayı indirin'i seçip Devam‘a tıklayın.

2.Etkinleştirme anahtarınızı yazın ve Abonelik ekle‘ye tıklayın. Henüz aboneliğiniz yoksa geri gidip Abonelik satın al‘a tıklayın veya Ücretsiz korumayı deneyin‘e tıklayarak ücretsiz bir deneme sürümü alın.


note

Aboneliklerinizi yönetmek için bkz.: Abonelikler ve abonelik yönetimi.

3.Aboneliğiniz artık etkin olduğuna göre şunları yapabilirsiniz:

a)2. adımdaki işlemi kullanarak başka bir abonelik ekleyin.

b)Cihazı koruyun - Tüm özellikleri görüntülemek ve yönetmek için ESET ürününü doğrudan ESET HOME üzerinden indirin ve cihazınızı ESET HOME hesabınıza bağlayın. Aşağıdaki talimatları izleyerek mevcut cihazınızı veya diğer cihazınızı koruyabilir ya da korumayı ailenizle paylaşabilirsiniz:


important

Önemli

ESET HOME hesabınıza yalnızca Android ve Windows cihazlarını bağlayabilirsiniz.

Bu cihazı koru - ESET ürün yükleyicisini halihazırda bulunduğunuz cihaza indirin ve ESET ürününü etkinleştirin.

4.Yükleyiciyi geçerli cihaza indirmek için Bu cihazı koru'yu ve ardından Devam'ı tıklayın. Kullanılabilir abonelik birimleriniz yoksa bazı cihazları kaldırın, yeni bir abonelik satın alın veya mevcut abonelik kapasitenizi artırın.


important

Abonelik sona erdiğinde Yenile'yi tıklayın veya Zaten yeni bir aboneliğiniz var mı? seçeneğini tıklayarak yeni bir lisans ekleyin

5.Birden fazla uygun aboneliğiniz varsa bir lisans seçin ve Devam'ı tıklayın. Bir Android cihazı koruyorsanız ESET Mobile Security uygulamasının en son sürümünü indirmek için Google Play mağazasına veya zaten indirdiyseniz doğrudan ESET Mobile Security uygulamasına yönlendirilirsiniz. ESET Mobile Security etkinleştirmesinden sonra cihazınız ESET HOME hesabınıza otomatik olarak bağlanacaktır.


note

Android cihaz için ayrıca ücretsiz bir ESET Mobile Security sürümü de kullanılabilir.

6.Koruma indir'i tıklayın.

7.Anladım'ı tıklayın.

8.İndirilen yükleyiciyi açın ve ESET ürününü etkinleştirin.

Başka bir cihazı koruma

arrow_down_homeKorumayı e-posta ile alın- Korumayı diğer cihazlarınızda etkinleştirmek için ESET ürün yükleyicisini gönderin.
arrow_down_homeESET aboneliğini paylaşma- Aboneliğinizi bir aile üyesiyle veya arkadaşınızla paylaşın. Yalnızca Windows işletim sistemine ve macOS'e sahip cihazlar paylaşılabilir.

Bir abonelik satın alın

Abonelik satın alın'ı seçtikten sonra Devam'ı tıklayın. Abonelik satın alabileceğiniz ESET eStore'a yönlendirilirsiniz. Ardından ESET HOME hesabınıza giriş yaparak cihazınızı koruyun.

Korumayı ücretsiz deneyin

1.Ücretsiz korumayı deneyin'i seçin ve Devam'ı tıklayın.

2.Korumak istediğiniz cihazın işletim sistemini seçin ve Devam'ı tıklayın.

3.Tıklayın:

a)Korumayı indir - Yükleyici mevcut cihazınızı korumak için indirilir.

b)E-posta gönder - Koruma girilen e-posta adresine gönderilir.