ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

Kaydı


important

Zorunlu hesap

ESET Home Security Ultimate, ESET Home Security Premium veya ESET Home Security Essential abonelik katmanını satın alırsanız ESET ürünlerini ve özelliklerini indirmek vekullanmak için bir ESET HOME hesabı oluşturmanız gerekir.

Yeni bir ESET HOME hesabı oluşturmak için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:

ESET HOME Web Portalıda

ESET HOME uygulamasında

ESET Windows ev ürünlerinin ana program penceresinde

ESET Parental Control Uygulamasında etkinleştirme işlemi sırasında

Gelen ESET Mobile Security

Windows ve Android için ESET ev ürünlerinin ESET HOME özellikleriyle düzgün çalışması için bir ESET HOME hesabı oluşturmanız gerekir. ESET HOME hesabı oluşturmak için Google hesabınız, Apple kimliğiniz veya e-posta adresi ve parolanızla giriş yapın.


important

Bir hesap oluşturmak için Google hesabı veya Apple Kimliği'nizi kullanıyorsanız ESET Anti-Theft ve ESET Parental Control'ü kullanmak veya Google hesabınızla ya da Apple Kimliği'nizin ESET HOME hesabınızla olan bağını ayırmak için ayrı bir ESET HOME parolası oluşturmanız gerekir.

E-posta adresinizi ve parolanızı kullanarak ESET HOME web portalında hesap oluşturun

1.ESET HOME portalını ziyaret edin.

2.Hesap oluştur'u tıklayın.


note

Sosyal medya hesabıyla bir ESET HOME hesabı oluşturmak için Google/Apple düğmesini tıklayarak Google hesabını veya Apple Kimliğinizi yazın. ESET HOME hesabınıza giriş yaparsınız.

3.Geçerli bir e-posta adresi yazın ve E-posta ile devam et'i tıklayın.

4.Bir parola yazın ve uygun ülkeyi seçin. Bu alanlar kayıt için gereklidir.


important

Parolanız en az 10 karakter uzunluğunda olmalı ve aşağıdaki karakterlerin her birinden en az bir tane içermelidir:

Küçük harf

Büyük harf

Numara

5.Hesap oluşturun ve giriş yapın'ı tıklayın.

6.Doğrulama e-postası e-posta adresinize gönderilir. Kaydınızı onaylamak için e-posta adresindeki bağlantıyı tıklayın. Hesabınıza otomatik olarak giriş yaparsınız.

ESET HOME Hesabı oluşturduğunuzda ESET Anti-Theft aracı da dahil olmak üzere tüm ESET online hizmetlerine erişim elde edersiniz. Daha fazla bilgi için Yeni bir cihaz ekleme ve ESET Anti-Theft aracını etkinleştirme çevrimiçi yardım bölümüne veya bakın. hesabınızı ve ürününüzdeki ESET Anti-Theft Bilgi Bankası makalesine (tüm dillerde mevcut değildir) bakın.

PAGE_REGISTER