ESETi veebiabi

Otsing Eesti
Valige kategooria
Valige teema

Registreerimine


important

Kohustuslik konto

Kui ostate tellimusetaseme ESET Home Security Ultimate, ESET Home Security Premium või ESET Home Security Essential, peate ESET-i toodete ja funktsioonide allalaadimiseks ning kasutamiseks looma ESET HOME-i konto.

Kasutage uue ESET HOME-i konto loomiseks ühte järgmistest meetoditest.

ESET HOME -i veebiportaalis

ESET HOME-i rakenduses

ESET Windowsi kodukasutaja toodete programmi põhiaknas

Aktiveerimisprotsessi ajal rakenduses ESET Parental Control

Sisse ESET Mobile Security

Selleks et ESET-i Windowsi ja Androidi kodukasutaja versiooni tooted töötaksid korralikult ESET HOME-i funktsioonidega, tuleb luua ESET HOME-i konto. ESET HOME-i konto loomiseks logige sisse oma Google'i kontoga, Apple'i ID-ga või oma meiliaadressi ja parooliga.


important

Kui kasutate konto loomiseks oma Google'i kontot või Apple'i ID-d, peate looma eraldi ESET HOME-i parooli teenuse ESET Vargusvastane tehnoloogia ja ESET Parental Control kasutamiseks või lahutama oma Google'i konto või Apple'i ID ESET HOME-i kontost.

ESET HOME-i veebiportaalis konto loomine meiliaadressi ja parooli abil

1.Külastage ESET HOME-i portaali.

2.Klõpsake käsku Loo konto.


note

ESET HOME-i konto loomiseks sotsiaalmeediakontoga klõpsake nuppu Google/Apple ja sisestage oma Google'i konto või Apple'i ID. Teid logitakse oma ESET HOME-i kontole sisse.

3.Sisestage kehtiv meiliaadress ja klõpsake nuppu Jätka meiliga.

4.Sisestage parool ja valige sobiv riik. Need väljad on registreerimiseks kohustuslikud.


important

Teie parool peab olema vähemalt kümne märgi pikkune ja sisaldama vähemalt ühte järgmistest märkidest:

Väiketäht

Suurtäht (SUURTÄHT)

Number

5.Klõpsake nuppu Looge konto ja logige sisse.

6.Kinnitusmeilisõnum saadetakse teie meiliaadressile. Registreerumise kinnitamiseks klõpsake meilisõnumis olevat linki. Teid logitakse automaatselt kontole.

Kui loote ESET HOME-i konto, pääsete juurde kõigile ESET-i võrguteenustele, sh teenusele ESET Vargusvastane tehnoloogia. Lisateavet leiate võrguspikri jaotisest Uue seadme lisamine ja teenuse ESET Vargusvastane tehnoloogia aktiveerimine või Teenuse ESET Vargusvastane tehnoloogia teadmisvaramu artiklist (pole saadaval kõigis keeltes).

PAGE_REGISTER