ESET-i veebispikker

Otsing Eesti
Valige kategooria
Valige teema

ESET HOME sissejuhatus

ESET HOME-is on ühendatud mitu funktsiooni, aidates teil ESET-i kodukasutaja tooteid lihtsasti leida ja neid kõige paremini ära kasutada.

ESET HOME-is on järgmised funktsioonid ja rakendused.

Devices64x64icon Seadmehaldus

Seadmehaldus võimaldab teil pääseda juurde selliste seadmete teabele, millesse on paigaldatud teie ESET HOME-i kontoga seotud ESET-i tooted või arvutitele, mis aktiveeriti teie konto kaudu hallatavate tellimustega. Samuti saate seadmetes ESET-i tooteid inaktiveerida.

Seadmehaldus – võrguspikker


Licences64x64icon Tellimuste haldus

Tellimuste haldus võimaldab teil vaadata olulist teavet iga tellimuse kohta, tellimuse olekut, tellimuse aegumiskuupäeva, aktiveeritud seadmete arvu ja vajaduse korral tellimuse ülekasutamise või aegunud tellimuse hoiatusi. Saate tellimust jagada ka teiste kasutajatega.

Tellimuste haldus – võrguspikker


AntiTheft-64x65-shaded ESET Anti-Theft

ESET Anti-Theft on kodukasutajatele mõeldud ESET-i turbetoodetes olev spetsiaalne funktsioon. ESET Anti-Theft kasutab selliseid meetodeid nagu geograafilise IP-aadressi otsing, veebikaamera piltide jäädvustamine, kasutajakonto kaitse ja seadme jälgimine, mis võivad aidata teil ja õiguskaitseasutustel määrata teie sülearvuti või mobiilseadme asukohta, kui see on kadunud või varastatud. ESET Anti-Theft ühendab teie ESET-i toote ESET HOME-i portaaliga, võimaldades teil ükskõik millise seadme veebibrauseris vaadata, mida teie arvutis või seadmes tehakse, hõlbustades selle leidmist.

ESET Anti-Theft ei ole saadaval eraldiseisva rakendusena, vaid ainult järgmiste toodete funktsioonina.

ESET Smart Security Premium (Windows)

ESET Internet Security (Windows)

ESET Mobile Security (Android)

ESET Anti-Theft – Võrguspikker


ParentalControl120-shaded ESET Parental Control

ESET Parental Control-i veebiteenus töötab ESET Parental Control-i rakenduse lisana, kaitstes lapsi nutitelefonide ja tahvelarvutite kasutamisel ilmneda võivate ohtude eest. Rakenduse puhul on tegemist eraldiseisva Androidi rakendusega, mis on täielikult ESET HOME-iga integreeritud, nii et vanemad saavad jälgida ja kohandada oma lapse veebitegevusi nii ESET Parental Control-i rakenduses kui ka mistahes veebibrauseris. Selleks tuleb ESET HOME-i kontole sisse logida.

ESET Parental Control – Võrguspikker


paswordManager120-shaded ESET Password Manager

ESET Password Manager on osa ESET Small Business Security, ESET Security Ultimate ja ESET Smart Security Premium tellimusest. See funktsioon kaitseb ja talletab teie paroole ning isikuandmeid. See sisaldab ka vormide täitmise funktsiooni, mis säästab teie aega, täites veebivormid automaatselt ja täpselt.

ESET Password Manager on saadaval iOS-i ja Androidi rakendusena ning brauserilaiendina.

ESET Password Manager – Võrguspikkernote

ESET HOME-i portaali funktsioonidele juurdepääsemiseks peate looma ESET HOME-i konto.

icon_vpn_1ESET VPN

ESET VPN-i (virtuaalne privaatvõrk) funktsioon on osa ESET Small Business Security-i ja ESET HOME Security Ultimate paketist. VPN võimaldab kasutajatel luua privaatse võrguühenduse avalike ja privaatvõrkude kasutamisel.

ESET VPN – võrguspikker