ESET-i veebispikker

Otsing Eesti
Valige kategooria
Valige teema

ESET Vargusvastane tehnoloogia

Igapäevasel teekonnal kodust tööle ja teistesse avalikesse kohtadesse ähvardab meie isiklikke asju pidevalt kaotsimineku- või vargusoht. Kui teie seade läheb kaduma või varastatakse, võimaldab ESET Vargusvastane tehnoloogia teil jälgida seadme kasutamist ja jälitada kadunud seadet selle asukoha määramisega IP-aadressi järgi. Sellest on abi seadme tagasisaamisel ja isikuandmete kaitsmisel.

ESET Vargusvastane tehnoloogia on rakenduste ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security ja ESET Mobile Security funktsioon, mis suurendab kasutaja turvalisust juhul, kui seade läheb kaduma või varastatakse.

Kaasaegseid tehnikaid, nagu geograafilise IP-aadressi otsing, veebikaamera piltide jäädvustamine, kasutajakonto kaitse ja seadme jälgimine, kasutav ESET Vargusvastane tehnoloogia võib aidata teil ja õiguskaitseasutustel määrata teie arvuti või seadme asukohta, kui see on kadunud või varastatud. ESET Vargusvastane tehnoloogia võimaldab vaadata, mida teie arvutis või seadmes tehakse, hõlbustades selle leidmist.


note

Funktsioonid Anti-Theft ja kõnefilter ei ole saadaval tahvelarvutites, milles ei toetata helistamist, sõnumite saatmist või mobiilandmesidet.