ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Prozrazené heslo

Abychom jako ESET ochránili účty svých uživatelů, kontrolujeme vzorky hesel oproti databázi známých úniků dat. Kontrolu provádíme, kdykoli se přihlašujete nebo vytváříte nový účet ESET HOME.

V některých případech vás můžeme upozornit na objevení vašeho přístupového hesla k účtu ESET HOME v takové databázi. Sdělení neznamená, že vaše heslo uniklo ze společnosti ESET, ale z jiného internetového zdroje. Upozorňujeme vás tím, že útočníci zveřejnili databázi hesel do internetu, a tím potenciálně ohrožují zabezpečení vašich dat v ESET HOME.

Co mám dělat, pokud je mé heslo prozrazené?

1.Vytvořte si nové heslo.


important

Heslo by mělo mít alespoň deset znaků, mělo by obsahovat alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici. Pro vytvoření silného hesla doporučujeme použít náš ESET Generátor hesel.

2.Pokud ze služby, ke které se přihlašujete heslem, dojde k úniku dat a jeho prozrazení, jsou ohroženy i přístupy do dalších služeb, které jsou zabezpečené stejným heslem. Prozrazené heslo důrazně doporučujeme změnit na nové a jedinečné. Stejně tak můžete využít našeho správce hesel ESET Password Manager k ochraně a bezpečnému ukládání všech vašich hesel a heslo si vygenerovat prostřednictvím tohoto nástroje.


important

Doporučujeme aktivovat dvoufázové ověření, abyste zvýšili zabezpečení svého účtu ESET HOME.