ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Aktivita

Na této záložce si můžete prohlížet nebo stáhnout:

Geografické umístění IP adresy zařízení,

Fotografie z webkamery zařízení,

Snímky obrazovky.


important

Mějte na paměti, že uvedená data ze zařízení můžete získat pouze v případě, že je připojené k internetu. Na záložce Nastavení v části Anti-Theft doporučujeme zaškrtnout veškerá upozornění.

Kontrola aktivity funkce Anti-Theft na zařízení

Spusťte test pro zjištění, co se právě se zařízením děje:

1.Pro otestování funkce na vybraném počítači nebo zařízení klikněte na tlačítko Spustit test ESET Anti-Theft.

2.Po několika minutách vás ESET Mobile Security, ESET Internet Security nebo ESET Smart Security Premium požádá o povolení pořízení snímku pomocí webkamery a sběru protokolu polohy.

3.ESET Anti-Theft provede test a shromáždí výše uvedená data. Obdržíte také e-mailové upozornění na shromážděné fotografie a snímky obrazovky.

4.Jakmile jsou ze zařízení získána data, můžete si je stáhnout v archivu (fotografie z webkamery, snímky obrazovky a informace o pozici zařízení) kliknutím na tlačítko Stáhnout data.

Data z technologie ESET Anti-Theft dostupná v ESET HOME

V této části si zobrazíte získané snímky obrazovky a fotografie pořízené kamerou zařízení. U každé položky je uveden datum a čas pořízení. Kliknutím na ikonu si položku označíte jako důležitou. V části Obrázky lze pořízenou fotografii vymazat.

Jaké informace shromažďujeme a pro jaké účely

Všechna získaná data o zařízení jsou bezpečně uložena na serverech společnosti ESET.

ESET shromažďuje data pro účely vývoje aplikací, přizpůsobení služeb a technické podpory. ESET se zavazuje přijmout veškerá vhodná opatření na ochranu těchto dat a pro minimalizaci rizika neoprávněného přístupu nebo nesprávného používání. Chcete-li se dozvědět více o tom, jaké informace shromažďujeme a jak je používáme, přečtěte si naše Zásady ochrany osobních údajů.